Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhességem volt...

Méhen kívüli terhességem volt 3 hónapja, eltávolították az egyik petevezetékemet is. Szerintetek ezek után átfúvassam a másik vezetőmet vagy ahogy a doki is vallja felesleges?

Figyelt kérdés
Ki járt már ebben a cipőben? Nem szeretnék újra így járni, mert akkora már elvesztem teljesen az esélyt a természetes úton történő terhességre és még csak 26 éves vagyok. Első babánk lett volna. Mire figyeljek jobban, hogy ez ne történjen meg újra?

2014. febr. 10. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 hónapja volt egy méhen kívüli terhességem, nekem is eltávolították a petevezetéket is. Kicsit aggódom, hogy a másik oldalon minden rendben legyen, de egyelőre nem vetném alá magam ilyen beavatkozásnak. Én már 35 éves vagyok és a második babánk lett volna. Szóval engem meg az idő sürget, a korom miatt.
2014. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te nem tudsz mit tenni hogy ne történjen meg ujra ez nem rajtad mulik csak szerencsétlen véletlen. nem kelle gyenlöre az átjárhatósági, valószinüleg a másikkal minden rendben, ha nem sikerül több hónapig igy (azt számitsd bele most csak minden második hónapban van esély rá) akkor kell csak, fájdalmas vizsgálat ugyhogy ne akard annyira. inkább azt nézzék meg mikor van peteérsed azon az oldalon és hogy kb mikor legyen az akció.
2014. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam, ugyanazt kiszedték, amit nálad, a doki megmondta, hogy 1 évig pihentessem az újabb babaprojektet, de mit ad isten hát megint terhes maradtam műtét után 2-3 hónappal. a mútét és a most 13 éves gyerek megszületése közt eltelt 11 hónap. szerintem csak akkor fújasd át, ha 2-3-4 hónapon belül nem sikerül újra teherbe esned. addig minek csináltatni ilyet.
2014. febr. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy méhen kívülim,ami az egyik petevezetékem eltávolításával járt. Mivel más gond is volt,így a doki lemondott rólunk,de mondta,hogy 1 év mulva próbálkozhatunk,de ne éljük bele magunkat,hogy sikerül. Mi nem adtuk fel,nem is védekeztünk és a műtét után 3 hónappal pozitívat teszteltem. Most itt tentizik mellettem egy egészséges,gyönyörü,okos 2 éves kisfiú. :)
2014. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Nálam sem volt átfúvatva.
2014. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem még a petefészkem eltávolítása után (az egyiket kivették) megcsinálták. Nem kellemes, de megnyugtató, hogy minden rendben van. Ennek már 5 éve múlt és azóta van egy csodaszép kisfiam és most várom a következő bébinket :)
2014. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia ! nekem is kivették méhen kívüli miatt a bal vezetőm. június óta próbálkozunk, eddig még semmi, de még adok időt magunknak. legalább azt tudom, h megfoganhat a baba, elvileg "egészségesek " vagyunk. Pajzsmirigy vizsgálatra megyek azért, de egyenlőre már vizsgálat nem foglalkoztat. adok még pár hónapot, mert télleg azt kell nézzem, minden 2. hónap lehet jó, de ugye próbálkozni kell, hisz besegíthet a jó oldal olyankor is, legalábbis mondták a kórházban is! Sz
2014. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok bizakodással teli választ! Feldobtátok az estém! Remélem nekünk is sikerül másodszorra, ahogyan ezt sokan írtátok. Jó volt olvasni, hogy nem lehetetlen! (Remélem annak, aki azt írta, hogy június óta próbálkoznak, nem sokára az lesz a kommentje, hogy nekik is sikerült!! )
2014. febr. 12. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi ! Én vok az utolsó :) remélem én is, már nagyon szeretném! Neked is sok sikert!!!!
2014. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!