Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegseg okozhat vetelest?

Betegseg okozhat vetelest?

Figyelt kérdés
Probalkoztunk a parommal baba ugyben nem jott meg a menszeszem teszt halvany pozitiv elmentem dokihoz mar beteg voltam magyon erosen kohogtem par nap hoemelkedes de nem tudtam aludni mert egesz ejszaka kohogtem megnezte valami petezsak kezdemenyezes de lattam hogy o se biztos benne 100%. Ket het mulva kellett volna mennem de kozbe folyamatosan beteg voltam. Ket het kesessel megjott nem gorcsoltem meg semmi.na en azt hittem elveteltem. Be ugyeletre nezte az orvos azt mondja en nem is vagyok terhes csak megjott ket het kesessel teszt ott teljesen negativ. Egyaltalan nem ertem mi tortent. Kicsit erosebb volt a menszeszem akkor de ennyi.
2017. jan. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már sosem fog kiderülni.

Azért sokan lesznek terhesek a téli időszakban mégse vetélnek el. Ahhoz minimum olyan fertőzésnek kell lenni mint pl toxoplazma, varicella, rubeola. Ezek tipikusan magzatkárosító hatásúak. Esetleg úgy rendeződött össze a génállomány, hogy nem összeegyeztethető az élettel.


Az is lehet, hogy csak bebeszélted magadnak az egészet vagy kémiai terhességed volt esetleg tényleg csak késett a betegség miatt.


Később próbálkozzatok még, ha kigyógyultatok ezekből a takonykórokból.

2017. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kémiai terhesség is terhesség, csak korán megszakad. De az sem normális dolog! A pozitív tesztet meg elég nehéz képzelni...


Igen, szerintem okozhat úgy, hogy a betegség miatt rosszul osztódnak a sejtek. De az is lehet, hogy más probléma volt.

2017. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem most tortent hanem nyaron azota babat varok csak nem ertem akkor mi volt a gond, de tenyleg lehet sose fogom meg tudni mar
2017. jan. 27. 07:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott az akkori orvosom aki eloszor megnezett, hogy valami csik volt mellette ami vagy nyalkahartya vagy ver. Meg annyi hogy itt volt pecsetelo verzesem viszont amikor legkozelebb probalkoztunk ès osszejott nem volt pecsetelo verzesem meg semmi nem tudom ez jelent e valamit.meg annyi hogy szedtem mielott el kezdtunk probalkozni a terhesvitamint meg ugye nem voltam beteg
2017. jan. 27. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!