Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatástól számított...

Fogantatástól számított mennyi idővel jelentkezhet hányinger először?

Figyelt kérdés

Nem tervezünk babát, de (a vélhető) ovuláció napján görcsöltem és hányingerem volt, ami sosem szokott lenni. Valószínűleg hólyaghurutom van, de a hányinger nem múlik. Közben elkezdtem szedni egy gyógyszert rá, aminek a mellékhatásai között szerepel a hányás, gyomorégés is.

Szerintem erről lehet szó, de eszembe jutott, hogy lehet-e baba a dologban?

Most megyek tesztet venni, de holnap reggeli vizeletből fogom csak megcsinálni.



2016. dec. 12. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem terveztek babát, nyilván védekeztek. Akkor miért lennél terhes?

Fogantatástól kb 3-4 hét.

2016. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

8 éve megszakítással vagyunk együtt. Sosem csúszott be gyerek eddig.

Óvszert csak akkor használunk ha magas a teherbeesés esélye vagy betegek vagyunk.

Az utóbbi pár hónapban alig szeretkeztünk, mert fáradtak voltunk vagy nem maradt rá idő, és ekkor is gumival voltunk együtt. Bár egy alkalom lehetséges hogy gumi nélkül volt, ezért merült fel bennem.

2016. dec. 12. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt menstruacio utan egy hétre mar rosszul voltam. A fogantatástól számítva kb harom hét
2016. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó mikor kiderült hogy babát várok akkor 5 hetes voltam semmi tünet. Hányinger hányás csak a 7. Hét után jelentkezett nálam... 36 hkm
2016. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.terhességi héten már sajnos megvolt ez a tünet.
2016. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első terhesség (nem maradt meg) Semmi tünetem nem volt. Főleg nem hányinger.


Második (jelenlegi) terhesség, 12. dpon- már egész nap émelyegtem ami azóta is tart. De nagy átlagban elmaradt mensi után 1-2 héttel jelentkeznek a tünetek.


7hkm

2016. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmikor.
2016. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!