Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel első pisiből halvány...

Ma reggel első pisiből halvány one step pozitív teszt rózsaszín de alig látható a masodik csík. Lh majdnem egyforma csíkos. Esélyes szerintetek? Hétfőn nem kellene megjonnie.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem láttok belém de annyiszor volt mar halvány alig látható csíkom es mindig Megjött.azt is tudom hogy nem érdemes hamarabb tesztelni de a gyogyszereim miatt minnel hamarabb tudnom kell.köszi szépen

2017. jan. 28. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet a one step terhességi tesztről
2017. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha a második csík rózsaszín, akkor esélyes persze! :) Esetleg képet láthatunk? Mindenesetre drukkolok! :)
2017. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat de bármikor akartam feltenni kepet sohasem sikerült tudom nem kell hozzá sok tudás. sohasem sikerül ha fent vagytok Facebookon elküldöm üzenetben az megy.
2017. jan. 28. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] ide kell feltölteni és a kép linkjét ebbe a posztba bemásolni ahova kiirtad a kérdést :)
2017. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!