Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom biztosra eldönteni,...

Nem tudom biztosra eldönteni, hogy ez a teszt most pozitív-e. Még nem találkoztam ilyennel hogy ennyire rózsaszín maradjon egy teszt. Határozottan látható a kontrol csík de mellette kivehető egy halvány csík is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 28. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem át van ázva.
2016. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
sztem negativ! elázott!
2016. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%
halvány pozitív ,5 nap múlva ismételj
2016. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Értékelhetetlen! Csinalj masikat.

Facelle-t ajanlom.:)

2016. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csinálj egy másikat mert ez xar..
2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Erre hogy lehet azt mondani, hogy halvány pozitív? :O ez egy értékelhetetlen teszt, csinálj másikat kedves kérdező.
2016. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat azoknak aki normális kulturált módon válaszoltak. :) Szerintem én normálisan kérdeztem, mivel még nem láttam ilyen tesztet és kivehető még egy vonal ha nem is erősen. Ami tényleg lehet hogy csak az elázástól van bár betartottam mindent. Pár nap múlva újra tesztelek.
2016. júl. 28. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom az én válaszom ihlette a válaszodat (6os vagyok), mivel kb mindenki más tőmondatban válaszolt. Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nyilván azért tettél fel kérdést, mert valamit nem tudtál, amire azok válaszolnak, akik úgy gondolják, hogy talán van sejtésük (csak sejtésünk lehet, hisz online biztosra nem mondhatunk semmit). Na és mivel valaki határozottan kijelentette, hogy a teszted halvány pozitív, az én válaszomat meg az ő hozzászólása ihlette, mert azt vettem észre, hogy annyira könnyen dobálják itt a "halvány pozitívokat" negatív vagy értékelhetetlen tesztekre, amit nem értek és nem tartok helyesnek, mert ha meg megjön az illetőnek, csak még nagyobb a csalódás...

Na szóval a te kérdéseddel semmi problémám nem volt, remélem ez érthető így a fent kifejtettek alapján...

Az, hogy ez a teszted értékelhetetlen (ez egy normális kifejezés, a teszt útmutatóján is írják így), nem azt jelenti, hogy nincs baba, ettől még lehet, csak sikerült egy (kép alapján) rossz tesztbe belenyúlnod...

Csak a félreértések elkerülése végett...

minden jót

2016. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*ha nem rám céloztál, akkor pedig nem értem a kommentedet, senki nem volt kultúrálatlan, bár hozzáteszem, egyébként se érzem az alaphozzászólásomat annak.
2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

En fullra lelettem pontozva de kb.elottem es utanam is tok ugyanazt irtak. Szevasztok.

Sok sikert

2016. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!