Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam reggel két...

Tegnap csináltam reggel két tesztet. Egyértelműen mind a kettő + lett. Viszont, amit elsőnek csináltam sokkal erősebb, mint a második. Normális ez így? A kettő között kb egy óra telt el és közte voltam kétszer pisilni, meg ittam is.

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy más a márka(nem irtad milyeneket használtál) vagy az az 1 óra és 2 pisi miatt haloványabb. Reggel az első vizelet a legkoncentráltabb.
2017. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyforma volt mind a kettő, Facelle.
2017. jan. 28. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél koncentráltabb volt a vizelet.


(A másodikat meg teljesen feleslegesen csináltad meg..)

2017. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek másodikat csinálni? Megvan a két csík terhes vagy. Ilyen egyszerű.
2017. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ket csik=pozitiv= terhes vagy!! Milliomodik ilyen kerdes a heten! Mi a fa*sz* nem lehet a ket csikon megerteni? Vagy diploma kell hozza?? Terhes vagy es kesz!
2017. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Milliiszor leirtam mar de akkor van meg ilyen bőven...

A hcg (terhestesztek) teszt NEM ARRA VALO H A HCG SZINT MERESERE HASZNALD! pozitiv , terhes vagy. Innentol nem kell a teszt! Hanem hivd a dokid az idopont miatt! Minden jòt!!!

2017. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Kapod az ívet itt rendesen. Nyugodj meg. Terhes vagy. Kérj időpontot az orvosodhoz és ne nyiss több topikot.

Boldog babavárást.

2017. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy😀necsodálkozz hogy halvànyabb lett ha csak 1 ora telt el a két tesztelés között.Nem volt olyan kincentràlt a vizeleted.
2017. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!