Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőepedés különböző időponto...

Tüszőepedés különböző időpontokban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e, hogy egy cikluson belül több tüsző repedjen meg különböző időpontokban (pár nap különbséggel)? Eddig azt hittem, ovuláció csak egyszer van egy ciklusban és ha van is több érett tüsző, azok nagy valószínűséggel egyszerre (vagy max. pár órás különbséggel) repednek meg, most viszont úgy jártam, hogy a hőmérsékleti görbém, illetve az ovulációs fájdalom és a méhnyaknyák alapján a ciklusom 12. napjára már egyértelműen túl voltam a tüszőrepedésen, a nőgyógyász viszont egy szép érett 24 mm-es tüszőt látott az ultrahangon a 12. napon, pedig nekem addigra már megemelkedett az ébredési hőmérsékletem. A nőgyógyászom szerint elképzelhető, hogy volt egy másik érett tüszőm is, ami korábban megrepedt, de nem képtelenség az, hogy pár nap különbséggel két ovulációm is legyen?

#teherbeesés #peteérés #tüszőrpedés
2017. jan. 29. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Muti a görbét!
2017. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Fogalmam sincs, hogy így kell-e beemelni, lehet, hogy elsőre nem sikerül, még nem csináltam ilyet.:)

2017. jan. 29. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, a görbe alatt találsz egy linket, azt másold be, oda is van írva! 😉
2017. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Aha, megvan. Soha nem figyeltem, pedig állandóan a ciklus.hu-n lógok.:)

2017. jan. 29. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. De nem jelent jot. Korai Petefèszej kimeruleshez vezet es hamar meddo is lesz az illető. Magas LH szintre is utal/utalhat!

Szoval egyaltalan nem jo

2017. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy hosszabb stimulációs időszakon vagyok túl, 4 hónapon át voltak inszeminációink, ez most a második stimuláció nélküli ciklusom, februárban kezdjük a lombikot.

Felmerült bennem, hogy ha létezik több ovuláció egy ciklusban, akkor esetleg lehet a stimuláció utóhatása is. Remélem nem korai petefészek kimerülés.

2017. jan. 29. 17:05
 7/7 A kérdező kommentje:
LH ebben a hónapban 5,7, FSH 7,9 volt a 3. ciklusnapon. Kellett hormonsor a lombikhoz, azért tudom.
2017. jan. 29. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!