Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély hogy terhes vagyok?

Van esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szedem december óta a fogamzásgátlót picurt szeretnénk!

Együtt vagyunk minden nap párommal.. 9napja késik a menszim! Már 2szer teszteltem mind a kétszer negativ lett.. van még esély?


2017. jan. 29. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy szúrkál a hasam néha és sokszor olyan görcseim vannak mint menstruáció előtt.. de menszi sehol.
2017. jan. 29. 22:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemvárt után 9 nappal már bármelyik teszt kimutatja, talán inkább kicsit összezavarta a ciklusodat, hogy leálltál a gyógyszerről.
2017. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Esélyesebb hogy a hormonokkal van baj. 9 nap késéssel már illene pozitívat tesztelni. Legalábbis szerintem.


Mindenképpen keress fel előbb nőgyógyászt utána meg egy endokrinologust. A két szakember kifogja deríteni mi a baj.

2017. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Haat.. nekem volt ilyen en 5nap keses utan mar nemis remènykedtem. Ciszta volt, 12nap kèsèssel megjött! :/
2017. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló abbahagyása rendesen felborítja a hormonháztartásod!

Nekem fél év volt mire normalizálódott a ciklusom, volt, hogy 3 hónap kimaradt! 2007-től 2011-ig szedtem a Miligestet, tehát nem egy nagy hormontartalmú "régi" gyógyszert!


Amúgy teljesen szabályos ciklusaim lettek.

Baba első hónapban összejött.

19hkm

2017. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nosco ***** válasza:
Nekünk gyógyszer abbahagyása után 3 hónappal már sikerült a baba. Most vagyunk a 37. héten. Lassan kibújik a kis ördög.
2017. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom hogy az a teszt ami nemvárt után joval negativ az negativ is marad.Vagy megjön,de késöbb,vagy más van a dologban,de nem baba.
2017. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Drukkolok ,hogy sikeruljon bar sajnos nekem kesett mar 22 napot is...aztan kaptam egy gyogyszert a nogyogyasztol,amivel megjott...
2017. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Babások gratulálok jó babavárást:))

a válaszokat köszönöm, azért egy picit reménykedünk még, de ha még sem akkor rajta vagyunk a projekten továbbra is:) megtanultam hogy nem szabad az első próbálkozásnál feladni:)

2017. jan. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!