Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a férjemnek van ikertestvér...

Ha a férjemnek van ikertestvére, mennyi az esélye hogy ikreink lesznek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem a férfin múlik.
2016. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Semennyi. Anyai ag szamit, es minden 2. generacio
2016. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Most volt a napokban a hirekben, hogy egy negyesiker apanak negyesikrei szulettek meghozza nem lombik programmal, szoval eleg nagy az esely ra szerintem.
2016. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én ugy tudom hogy azin mulik hogy hàny tüszö érik meg.
2016. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Semmi köze a férfinek ahhoz,hogy ikrei lesznek vagy sem.Az a 4-es ikerpár sem azért született,mert a férfi is 4-es iker.Azon múlik,hogy ovulációkor hány petesejt lökődik ki.Ez csak a nőn múlik.
2016. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

A kétpetéjű ikrek azon múlnak, hogy hány petesejt lökődik ki.

Az egypetéjű ikreket jelenleg a véletlennek tartják azaz ugyanannyi esélye van rá mindenkinek. Azaz van nektek is de annyi, mint nekem, ahol egyáltalán nincsenek ikrek a családban. Nem sikerült alátámasztani, hogy egypetéjű ikrek nagyobb arányban fordulnak elő olyan pároknál, ahol már fordult elő ikerterhesség.

2016. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem múlik azon, hogy a férfi családjában hány iker van. Ha például a TE a nagymamádnak lenne/van ikertestvére, az növeli/növelné az esélyt. Ez nem!
2016. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ezt vesszuk alapul? Nulla. Ha vèletleneket? Akkor se sok! :/ :)
2016. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En ugy tudom anyai agon oroklodik a ketpeteju ikerseg, az egypetejurol meg nincs infoja a tudomanybam.


Nalunk ez a helyzet: apai nagymamam egypeteju iker, noverem lanyai egypeteju ikrek, ferjem es sogorom egypeteju ikrek. Nekem eddig 2 terhessegem volt mindketszer egyke magzattal. Meg talan most fogant meg az ujabb pici potty de verzek igy ez még nem biztos.

2016. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a férfin múlik... Mert vagy osztódással vannak ikrek tehát egypetéjű vagy több petéd érik be és úgy lesz kétpetéjű ikrek vagy több.. A párod nem tudja befolyásolni hogy osztódjon a petéd de azt se hogy több petéd érjen be... Ez csak rajtad múlik.. Mármint ha van hajlamod iker terhességre akkor lesz... A férjed csak örökíteni tudja a hajlamot.. Pl ha lesz egy lányotok akkor neki nagyobb esélye lesz ikreket szülni
2016. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!