Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefeszek koruli (utalom ezt...

Petefeszek koruli (utalom ezt a szót:szurkalas) es bizserges?

Figyelt kérdés

Mintha belulrol valami piszkálna , vakargatna. Idiótán fogalmazta meg tudom. Jelenthez ez valamit 7.dpon?

Amikor cisztas vagyok nem ilyen , szóval (szerintem!) nem az. Tapasztalt ilyet mas is?

Lehet ebbol baba vagy nem jelent jót?

Mellè krèmes folyásom van keves mennyisegben! Mellfajdalom nincs pedig 20.ciklusnaptol menzesz megjövetelèig mindig van.



2017. jan. 30. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg biztos nem baba kapargat szoval barmi lehet. Annyi minden megy vegbe az emberi testben egy perc alatt akar hogy hihetetlen.
2017. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2017. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam h a leendo baba ( ha lesz) kapargat.:D hanem ahhoz az erzeshez hasonlitottam. Voltam dokinal mult szerdán. Semmi bajom..es fejben sincs bajom! Csak ennyi ido utan mar mindent eszreveszek, ami uj
2017. jan. 30. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a szurkálás szóval?
2017. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol ezt a szot láttam regen itt.:) es mar kiborito volt az az idoszak!
2017. jan. 30. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen mindegy mit érzel, nekem is voltak ilyen "szurkálós" tünetek, sőt egyszer beágyazódási vérzés is (csak egyszer volt ilyen közti vérzésem, máskor soha), biztos vagyok benne, hogy akkor elindulhatott valami, de hiába vettem ezeket biztató jelnek, mindig megjött.

Amikor viszont teherbe estem semmi előjele nem volt, csak simán kimaradt a menzeszem.

2017. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is már mindent észre veszek :)


Szerintem ez minden embernél egyedi, hogy mi miatt mit érez. Idegvégződések, stb. minden más mindenkinél.


Én pl. ha megérzem ezt a bizsergést, akkor már tudom hogy meg fog jönni..kb 3-4 nap múlva. Másnál nem így van.

2017. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!