Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Bizonytalan...

Mikor teszteljek? Bizonytalan vagyok?!

Figyelt kérdés

Mindig , kivetel nelkul 31 napra jön meg, de pèm kicsit ossze vissza olykor.

Sokaig 18-19napon volt (ovuteszt es folyas) aztan most par honapja 16.napon volt ovum. Ebben A honapban semmi jele nem volt ovunak. Keves tesztem volt 12.-14.ig cnapig teszteltem akkor meg boven negativ tesztek vtak.

Igyis tuti 31napra fog megjonni , volt mar hasonlo. De igy mikor teszteljek? Elobb kellene mint nem várt napja..(eü indok).de legelobb mikor mutatja ki?

Febr 7re nem várom.


2017. jan. 31. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Febr. 8-án.
2017. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nem olvastad el tul figyelmesen. Pozi teszttol kezdve lekell tennem egy gyogyszert es kivaltani masik receptet. . :)
2017. jan. 31. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hormonpótlás miatt tesztelgettem,de csak nemvárt előtti napon lett halvány pozi.Leghamarabb február 5-6tesztelnék
2017. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6án tesztelek :) koszi! Elobb nem is merek
2017. febr. 1. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Az eü. indokra gondolsz zárójelben? Szerinted én gondolatolvasó vagyok?!

De tudod mit, azt csinálsz, amit akarsz, és annyi negatív tesztet nézegetsz, amennyit csak szeretnél. Ha pedig "igyis tuti 31napra fog megjonni", akkor meg minek egyáltalán a teszt? Csak kérdezem, ha már ennyire ragaszkodunk a figyelmes olvasáshoz...

2017. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagy kicsit zakkant? Mert hinnèm, hogy gondolatolvaso vagy? Valszeg nem 8-an kellene tesztelnem ha minel elobb kell a gyogyszer. Arra vtam kivancsi mikor eselyes h elotte kimutatja a teszt? 1-2-3nappal nemvart elott stb.. senki nem varta toled h olvass a gondolataimban, amit tudni"kell" leirtam. Nem hiaba nem fejtettem ki az eu indokot. Szep Napot
2017. febr. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!