Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utolsó napján...

Menstruáció utolsó napján belém élvezet a barátom. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
rögtön utána elmentem kimosni valamennyit láttam is hogy kieset .. aztán felraktam egy tampont hogy ha esetleg maradt meg magába szívja.. nem tehetek róla nem gondoltam hogy elmegy bennem gondoltam több esze van három hónapja szültem ...

2017. febr. 1. 05:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Minden lehetséges, de nem valoszinű.

Jobb lett volna öbliteni.

Ha taljesen nyogodt akarsz lenni 14 nap mulva csinalj egy tesztet.

2017. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi siettem! Latom kimostad. Ha nincs spontan peteérésed nem lesz gond!
2017. febr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
öblíteni ezt hogy érted ?
2017. febr. 1. 05:32
 4/16 A kérdező kommentje:
ja így most már értem hát remélem .....köszi
2017. febr. 1. 05:34
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsétek már el ezt a kimosást! Mire a csapig eljutsz, a kiskatonák már vidáman úsznak fel a méhnyakon. Legfeljebb még beljebb nyomatod a többieket a vízsugárral.

Ha ilyen egyszerű lenne, senki se szedne tablettát, nem kínlódik a gumival, csak kimossa és kész.


A menstruáció utolsó napján is lehetsz terhes. 100%. Nem te leszel az első, akinek sikerült.

Főleg 3 hónappal szülés után, mikor nem rendeződik még a ciklus. De ha van mensi, akkor van már peteérésed is.


Mosakodás helyett 72 órás tabletta kell legközelebb. De ennél is jobb ötlet lenne, ha védekeztek valahogy. Ha csak nem akarsz minden évben szülni egyet.

2017. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Az öblítésnek semmi értelme. Spontán peteérés pedig nem létezik. Ettől függetlenül ha éppen ovuláltál, akkor terhes lehetsz, ez ritkán, de menzesz alatt is elöfordulhat.
2017. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
Ez a kerdes ordas nagy kamu. Talalj ki jobbat!
2017. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem lenne spontán peteérés, háború alatt kihalt volna a nemzet...


Kicsi az esély, kérdező, de nem nulla.

Egyébként a tamponnal csak feljebb tuszkoltad a maradékot.

2017. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
simán lehetsz terhes.látod nincs több esze. jónak szültél! :D
2017. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőm pont így lett terhes,nem volt itthon óvszer gondolták nem lesz baj,menstruált. Most 5 éves a kisfia,míg a pocakban volt úgy hívta hogy "véletlenke" 😀 Ezt a "kimostam magam" dumát meg ideje lenne elfelejteni,nem csoda,hogy a buta kis tinik azt hiszik ér valamit,ha felnőtt,már szült nő is elhiszi...
2017. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!