Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi, beagyazodas vagy...

Mensi, beagyazodas vagy mehszajseb?

Figyelt kérdés
December 27en volt mehszajseb mutetem, leegettek,4 het mulva mentem vissza kontrollra azt mondta a doki minden ok. Gyogyult csak hasznaljak meg kupot biztos ami biztos h kicsit helyre allitson odabent. De ovatosan lehetunk egyutt. Meg is tettuk emeletbeni peteereskor es utana 2 napig meg szombaton! Hetfon este barnazni kezdtem ez pont 1 hettel a menstruacio megjovetele elott van! Par csepp a tisztasagin hetfon is tegnap is. Lanyommal is pecseteltem par napig mensi elott egy hettel mikor terhes lettem igy azt hittem baba lesz a dologban de ma reggel mikor elmentem wcre az erolkodestol (bocsanat, de sajnos nehezen megy a szekeles) elenk piros ver jott belolem illetve csak a wc papuron lett az ahogy megtoroltem de tuti hivelybol jott. Keves de nem barna Akkor megsem vagyok terhes mi?! :-( lehet a mehszajseb ujul ki?valakinek ilyen volt esetleg?
2017. febr. 1. 08:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy hormon probléma! Várj és kiderül.
2017. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!