Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után 4 nappal...

Beágyazódás után 4 nappal csak 7mm-es a méhnyálkahártya? Volt akinek ennyi volt? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hát elég vékonyka. igazából 10 mm minimum kell hogy sikeres legyen a feltételezett beágyazódás.


Bár már hallottam olyat is hogy 7-8 mm -rel sikeres volt.


Gondolom nálad is feltételezett beágyazódás, nem ?

vagy már van pozitiv teszted ? vagy miből gondolod, hogy beágyazódás után 4 nappal ????

az a baj,hogy ha most 7 mm pl. akkor 4 nappal ezelőtt mégvékonyabb volt, ebből ki indulva kicsi az esélye, hogy be tudott ágyazódni a baba ! :(


de szurkolok

2017. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy volt beágyazódás?
2017. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen pozitív. Feltételezett beágyazódás,bár tudom hogy nem 1 nap. 2 napig pecsételtem,derekam nagyon fájt. Tehát ezt csak feltételeztük a dokival.
2017. jan. 18. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

gondolom mivel a doki sem látott még semmit, visszahívott kontrollra 2-3 hét múlvára.

Legkésőbb akkor kiderül.

2017. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!