Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 kérdés, mind a 2-re választ...

2 kérdés, mind a 2-re választ várok! Szerintetek, teszteljek, ha délig nem jön meg? Miért a reggeli vizeletben van a legtöbb hgc? Ha fél napig tartogatom, az nem jó?

Figyelt kérdés
Mára várom,minig a reggeli órákban jön meg,múlt hónapban 11 körül. A méhszájam nyitott volt az este,de a kajákkal hadilábon állok mostanság-1 zsemlét 2 nekifutásra sem tudtam megenni,csak a főtt kaja és a rágcsa megy le.
2010. máj. 7. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
(ez 3 kérdés)
2010. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

várj délutánig, mert a nyitott méhszáj mensire utal.


a hcg-t nem tudom


nem jó ha tartogatod, de félrerakhatod

2010. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a reggeli a legkoncentráltabb, mert éjjel ált. alszunk, nem iszunk, nem pisilünk annyit, mint napközben, az alvás közben az anyagcsere lelassul.
2010. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tartogasd.Pisilj egy pohárba és tedd félre.Vagy teszteltél már?Írd ám meg mi lett.:)
2010. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocs,tényleg 3 kérdés,de az utolsó 2 egyre vonatkozik.

Még nem teszteltem,és még nem jött meg.

És én reggel "félre akartam rakni",de elfelejtettem. Azóta meg nem voltam. Tesztem sincs itthon,most nem is tudok elmenni venni.

De majd megírom,mi lett.

2010. máj. 7. 12:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Most tesztelek....
2010. máj. 7. 13:47
 7/10 A kérdező kommentje:
rettentő halványan van ott a második csík
2010. máj. 7. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj de jó, gratula
2010. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó!
2010. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulákat!!!

A párom még "morci" 1 kicsit,mert nem igazán terveztük,mert már 2 gyerkőc van-3éves ill. 10 hónapos kislányok-

de miután a párom nem akadt ki,így már én is tudok örülni a kövi babának!!!!

:DDDDD!!!!!!!!!!!

2010. máj. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!