Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kérdés? Mivel szeret játszan...

2 kérdés? Mivel szeret játszani 1 éves babátok? Jól alakítottuk ki az étkezés rendjét szerintetek ( 5-6:szopik,8.30-9:reggeli, tízórai,12-13: ebéd,15.30-16:uzsonna,18:vacsora,20. 00-21. 00: szopik. )?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azért,de ez kicsit sok étkezésnek tünik. 7 db! Ebédig 3x eszik? Azt tudom irni,ahogy nálunk van,majdnem 9 hónapos: reggel 7-8 szopi, 12 körül fözelék + szopi, 16 szopi,kicsit késöbb rizses gyümölcs, este 8 szopi. Éjjel ébred szopizni legalább 2x.
2010. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel szeret játszani? Kiürült tusfürdős dobozokkal, egyéb krémes tégelyekkel, van egy nagy dömpere abban imád csücsülni én pedig húzom, de leginkább az a sláger ami nem az övé. Hifit imádja nyomkodni, mosógépbe a játékait bepakolja, szóval ilyesmik. Nálunk az étrend a következő:

6-kor tápszer, 10 körül gyümölcs vagy szendvics, 1-2 között ebéd, 16.30-kor apával uzsi, és 6-7 között pedig tápszer.

2010. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem eszik 7x, a reggeli és a tízórai nálunk még egy. Ki hogy szeretné hívni.
2010. márc. 11. 09:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az uzsonna az csak pár falat.
2010. márc. 11. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónapos a babám és tápszeres már sajnos de így eszünk:

6-7 óra: Tápszer

9-10 óra: Tízórai(laktató gyümölcs pl:banán,vagy egy kis tök, esetleg alma keksszel stb...)

13-14 óra: Ebéd(főzelék)

17-18 óra :uzsonna(elővacsora): Tápszer

21 óra: vacsi tejpép egy pici tápszerrel

Ahogy kivettem a szavaidból nekünk egyel kevesebb étkezésünk van.

A játékhoz nem szólok hozzá mert 1 évesen már mással játszanak mint 9 hónaposan:-)

Minden jót!:-))

2010. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem jó a napirendetek. Hát mivel szeret játszani? Velünk. :-) Szaladgál előlünk, meg ránk mászik, stb. A játékok nem igazán kötik le, minden más igen. Kulcs, telefon, távkapcs, PET palack, bármi. Csak ne játék legyen. :-)
2010. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor lenne jó a napirend, ha nem kelne 5-6 közt enni, hanem ugyanezt 8.30-kor enné meg, így 5 étkezéssé csökkene a mennyiség (ami az ideális számára) és nem lenne hajnali kelés (ami az ideális lenne számára). Az ebéd és uzsonna ekkor picit előrébb jöhetne és az uzsonna rendes kaja lenne és akkor nem is kelne olyan korán, mert jóllakottabban feküdne le.

Játék: bármivel, ami elérhető: konyhai cuccok, játékok, akár egy golyó vagy labda is elég, de egy műanyag tányér már csúcs öröm... :-)

2010. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!