Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek szerint ettől...

Véleményetek szerint ettől teherbe eshet nagyon félek most?

Figyelt kérdés
Elég csavaros elmagyarázni de röviden rajtam nem volt nadrág rajta pedig 2 latex volt +a bugyi és így sikerült épphogy a végét be tenni..de félek mert mielőtt éreztem hogy jönni fog mintha egy kicsi bement volna és úgy vettem el gyorsan..és a nadrágon is lett egy folt...ettől teherbe eshet?..Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 2. 22:05
 1/9 RRR ***** válasza:

2 latex volt +a bugyi és így sikerült épphogy a végét be tenni..


???

ha a farkad előtt ezek voltak és együtt toltad be szegénynek,akkor nem


de ha félrehúztad ezeket és betetted a hüvelyébe natúrba akkor lehet

2017. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 2 nadrág közbejátszott az biztos a bugyi viszont lehet elcsúszott...ettől félek :/
2017. febr. 2. 22:11
 3/9 anonim válasza:
Ha nadrág volt rajta, akkor nem mehetett be, gondolkozz már.
2017. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel hogy ő is be volt nedvesedbe és éreztem hogy bent van ezért félek csak... és tudom csak kissé ideges vagyok hogy nehogy az legyen és már nem tudok mire gondolni...igazad van.
2017. febr. 2. 22:15
 5/9 anonim válasza:
52%
De ez valami új fétis amúgy? Gatyaszex?
2017. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló sajnos ezt még én se tudom hogy jött így össze de nem azért nem.
2017. febr. 2. 22:17
 7/9 anonim válasza:
Nos ha bement akkor igen lehet terhes hiszen mások is estek teherbe az elő váladéktol
2017. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Száraz szexnek hivják és pl japánban nagyon elterjedt a fiatalok körében.Nincs para,nincsenek fertözések,stb.
2017. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez kissé megnyugtatott :)!
2017. febr. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!