Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért a ciklus 1. napjai...

Aki ért a ciklus 1. napjai vérvétel eredményhez, segítene?

Figyelt kérdés

Olvasgatok itt,egyre biztosabb vagyok benne,hogy PCO gyanugy vagyok,mondjuk ezt a dokim is mondta.


Tehát az eredmények:

Ösztradiol: 131 pmol/l

Tesztoszteron: 2.82 nmol/l

Progeszteron: 4.6 nmol/l (itt felmerül bennem,hogy nem magas ez a ciklus 1.napjához képest? ) bár hozzátartozik,hogy vérvétel előtt 4 nappal vettem be az utolsó progeszteron tablettámat.


Prolaktin: 319.60 mu/l

Lh: 9.2 u/l (ez is magas ahogy olvasgatom igaz?)


FSH: 4.8 u/l

Cortisol: 667 nmol/l

DHEA-S : 12.71 UMOL/L

SHBG: 72.57 nmol/l


Keresem rá a válaszokat,mi a rossz de annyira nem értek hozzá mert a legtöbb más mértékegységben van megadva.


Mit gondoltok a véreredményemről?


2017. febr. 3. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipikus pcos hormonsor. A progeszteront ne nézdd ne ad valós eredményt, ha pótlást szedtèl.

Magas a tesztoszteronod. Rossz az lh fsh arányod ( az lh 8deális esetben kicdit alacsonyabb mint az fsh, de max ugyanannyi lehet)

2017. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok,köszi :)

Ezek gyógyszerrel rendbehozhatóak? A doki emlitette a diétát. Dolgozom az ügyön,de jelenleg 60kg és 165 cm vagyok.

2017. febr. 3. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Először inzulinterhelést nézess.
2017. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!