Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen NEM szokványos...

Kinek milyen NEM szokványos tünete volt amikor terhes lett?

Figyelt kérdés
A késöbbi terhes tüneteket is leirhatjátok.Hallottam olyat aki papirt evett,falat nyaldosta,mert finom volt,stb.
2017. febr. 3. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Hasmenés. A többségnek szorulása van.
2017. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amirol te irsz az egy terhesseg alatt kialakulo betegseg/ szindróma ( de az Istenèrt sem ugrik be a neve ).

Nekem viszketett az egesz testem.

2borgyogyasz nezett meg egyiksem tudott hirtelen mit mondani. Kozben pozit tesztelten. Nogyogyaszhoz mentem ra 1hetre elmult (8hetesen)

Nem pattogtam ki. Csak viszketett mindenen.

2017. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ez szokványos-e, de én akkor sejtettem, hogy lehet hogy most Sikerült, mert hajnalban olyan hüvelyszárazságot éreztem, mint a Szahara.
2017. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Orrdugulás mindkétszer
2017. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját, egyedi terhességi tünetem, hogy irdatlan mennyiségű fehérfolyásom lesz. Annyi, hogy a tisztasági betét nem is elég, normál betétet kell betennem. Dokim is elképedt, mikor tapasztalta, de eddigi 4 terhességem esetében ez biztos jel volt.

Ezen kívül is voltak érdekes dolgok...

Az első terhességemnél még az esedékes mensi előtt egyik napról a másikra egy teljes kosárméretnyit nőtt a mellem. Nem viccelek, sorra próbáltam fel a melltartóimat és egyik sem volt jó rám, nem nagyon tudtam hova tenni a dolgot. (És nem átmeneti volt, megmaradt a változás, sőt, a következő terhességemnél még tovább nőtt, csak akkor nem ennyire hirtelen.)

Szintén furcsa tünet, hogy koraterhesen úgy kiélesedik a szaglásom, mint egy vadászkutyának. Azt is éreztem, hogy mit főznek a szomszéd utcában.

Volt a "tipikus" gyakori vizelési inger (kb. félóránként) már egészen az elején, 4-5 hetesen, tehát nem a hólyag nyomása miatt, hanem inkább hormonális lehetett.

Volt, hogy hőhullámaim voltak: egyszer reszkettem, aztán meg melegem lett hirtelen.

Nagyon változatos tüneteket tudtam produkálni, a környezetem sose értette, honnan tudtam minden terhességnél már napokkal a pozitív teszt előtt, hogy baba van a dologban...

Ja és olyan is volt, hogy megálmodtam: a pár héttel korábban elhunyt nagymamám mondta meg álmomban, hogy terhes vagyok. Tényleg az voltam, de a teszt csak kb. 5 nap múlva lett pozitív.

2017. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es, Pica a neve.


Nálam jelentkezett ugyan szagundor (szokványos tünet), elég erősen, de a parfümök illatát imádtam. Ha bevásárlóközpontban jártam, csak azért bementem drogériákba, hogy szagolgassak, vásárlási szándék nélkül. (Későbbi terhes tünet)

2017. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 3-asnek, iszonyat hüvelyszárazság, és éreztem a színek szagát.A mustárszínű ágyneműtől sugárban hánytam. Az utolsó hónapokban volt lábhúzogatás is , lényegében hetekig ( ez egy kényszeres mozgásféle)
2017. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-7. Héten izületi fájdalom a vállaimban és karjaimban. Nagyon kellemetlen volt. A 4. héten fájdalmas éhségérzet. Folyamatosan üresnek éreztem a gyomrom és olyan fura fájdalmas érzés volt.
2017. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan kívántam a szexet mensi előtt pár nappal, önkielégítést végeztem szokatlan időpontokban, h megnyugodjak.Duzzadtak a melleim, nem csak fájtak (mint mensi előtt). Akkor már gondoltam, hogy van valami furcsaság, szokatlan.
2017. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A viszketés nekem peteéréskor van,de csak a térdem viszket,de annyira hogy van hogy már majd véresre vakarom.(nyáron rosszabb amikor nem fedi semmi)Aztán persze másnapra elmulik.

2017. febr. 3. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!