Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett már valaki így terhes innen?

Lett már valaki így terhes innen?

Figyelt kérdés

Augusztus 6.

Szeptember 20.

Október 23.

November 24.

December 27.én volt meg utoljára a menzeszem.

December 31én volt egy aktus melynek során a gumi kiszakadt de időben észrevettük és nem ment el bennem. 13án teszteltem egy negatívat. Már 5 napja késik a menstruációm. Mennyi esélye lehet így a terhességnek? Tudom, teszteljek, de hétvégénél előbb nem fogok.



2017. febr. 1. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Dec. 31 volt az utolsó napja a menzeszemnek.
2017. febr. 1. 12:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy 5 napja késik, hiszen voltak hosszabb ciklusaid is.
2017. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Változó ciklushossz mellett úgy, hogy nem tudod pontosan, mikor volt a peteérés, nem tudhatod pontosan mikortól késik. Akkor késik a vérzés, ha az ovuláció óta eltelt legalább két hét és nem jött meg.
2017. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz.. Akkor több vagy kevesebb ideje késik mint 5 nap?
2017. febr. 1. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel össze-vissza jön meg, nem lehet tudni, hány napja késik.

Egy biztos: ha dec. 31-én történt a baleset, azóta már sokkal több telt el, mint 14 nap, úgyhogy a tesztnek már ki kell mutatnia, ha terhes vagy. De akkor tesztelsz, amikor akarsz...

2017. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát hétvégén tesztelek ha addig nem jön meg akkor kiderül minden
2017. febr. 1. 15:30
 7/7 A kérdező kommentje:
huh ma délután teszteltem és negatív lett! :) nem tudom miért késik de megnyugodtam
2017. febr. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!