Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy esetleges vetélés után...

Egy esetleges vetélés után megmaradnak a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
1 hét késéssel jött meg a vérzésem, 4 napig tartott, elötte lett 2 + tesztem. A menstruációm a megszokottnál jóval gyengébb és rövidebb volt. Mióta elmúlt ugyanúgy fájnak a melleim, émelygek, sűrű vizelési ingerem van, és ismét jelentkezett a testápolószerű folyás. Nagyon fiatal terhesség (volt), ezért kérdezem hogy ha elment a baba, akkor a tünetek még meglehetnek? Az orvosom elérhetetlen, és ha el is vetéltem semmi panaszom sincs. Segítsetek lányok! :(
2008. okt. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár 1-2 hétig is lehet utána poz a teszt.Keresd fel az orvosod vagy amig nem éred el próbálj elmenni egy sztk-s UH-ra,mert vetélés után ált erős vérzés szokott lenni,neked pedig nem ilyen volt.Uh-n meg tudják nézni,hogy ha tényleg baba volt nem maradt-e le nem vált szövetdarab a méhedben.
2008. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldön leszek még egy hétig, ezért az SZTK kilőve. A menstruációm egyáltalán nem volt durva, és azóta nem is teszteltem. Még előtte mikor elmaradt. Azt tudom hetekig lehet a szervezetben HCG, de a többi tünet?
2008. okt. 9. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, nézetsd meg magad egy sztk-s UH-on, mert ha gyengébb volt a mensi, akkor még simán ott lehet a baba!
2008. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a terhesség első hónapjaiban menstruálnak.
2008. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vetélésnél elmúlnak a terhességi tünetek. Innen is lehet tudni, hogy vmi nincs rendben. Nekem két vetélésem volt és mindkettőnél az első jel a tünetek elmúlása volt. A teszt még lehet pozitív. Neked nem biztos hogy vetélésed volt! Szorítok,hogy így legyen!
2008. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!