Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi teszt utáni egyuttlet?

Pozi teszt utáni egyuttlet?

Figyelt kérdés

Ti szüneteltettètek? Mindkèt baratnom mondta h pozi teszt elott 2nappal mar nem voltak egyutt a 8-9.hetig, az orvosuk tanacsara!

Ki hogy csinálta ezt?



2017. febr. 3. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a legutobbi terhessegemnel, de csak azert, mert elotte ketszer veteltem. Ezuttal mar ezt is megprobaltuk, hatha "jobb lesz", de nem valtoztatott semmit.

Egyebkent a ket egeszseges terhessegemnel vegig szeretkeztunk, nem volt tiltva, az elejen epp ugy egyutt voltunk, mint a vegen.

Ha nincs tiltva, pl koraterhesen beverzes miatt, akkor lehettek egyutt nyugodtan.

2017. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
MArmint a szuneteltetes vonatkozik a legutobbi terhessegemre, nem fogalmaztam kereken.
2017. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tartottunk szünetet, végig problémamentes terhességem volt.
2017. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is volt egy vetélésem, szex után kezdtem vérezni (kicsit), majd elhalt a terhesség.

Ebből tanulva most szüneteltettük, és most minden oké. Nem tudom, volt-e összefüggés, a dokim szerint az orgazmus az 1. trim-ben vetélés okozhat.

A vetélés miatt veszélyeztetett terhes vagyok (amúgy panaszmentes), és a 2. trim-ban sem ajánlotta a szexet. Megkérdeztem, de nem lelkesedett. Azt mondta, nem tilthatja meg, de nem tudja garantálni, hogy nem lesz baj belőle. Eddig nem mertük megkockáztatni.

2017. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok kismamat olvastam itt a temaban aki utana verezni kezdett es elvetelt szoval mi nem eroltettuk a dolgot. Oke, sok olyan is van akik vegig csinaljak mint a nyulak terhesen is, de sosem tudhatod Te melyik csoportba fogsz tartozni. Szoval amig orvos nem latott addig ki lehet birni nem vagyunk osztonlenyek :)
2017. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam! Mindkétszer ugyanúgy voltunk együtt mintha nem lennék terhes
2017. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megvártam az első találkozást a dokival,nehogy gond legyen.
2017. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egészséges terhessegben nem okoz gondot a szex. Mi végig együtt voltunk, 36 hetes vagyok. Mostmár nem esik jól a behatolás, így maradunk a "maszatolásnál" :)

A libidóm kifejezetten megnőtt a terhesség alatt.

Nekem is volt vetélésem előtte.

Viszont a szex, a szeretkezés olyan dolog, amit az adott párnak kell éreznie, nekik mi a jó. Az sem jó, ha erőltetik, pedig az egyik félnek nem esik jól (testi vagy lelki okokból), de annak sincs értelme, hogy önmegtartóztatók legyenek, ha nincs egészségügyi oka.

2017. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi !! :) ment mindenkinek a zold kez! :) megyek rakszuresre jovo heten, akkor rakerdezek erre a dokimnál! :)
2017. febr. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!