Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a menstruaciom...

2 napja késik a menstruaciom es 2 napja annyira fajnak a mellbimboim hogy sirva fakadok nem birom elvisel i. Az utolso egyuttlet utan 11nappal du-n negativ lett a teszt. Nem merek ujra tesztelni meg. Mitol fajhat meg ennyire a mellbimbo?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni. Nekem is most fog megjönni és annyira érzékeny, pedig eddig nem volt ilyen.
2016. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
Pedig most lenne értelme tesztelni és akkor nem volt értelme, amikor teszteltél. Szóval ha tudni szeretnéd a választ, akkor hajrá. Mivel a mellek érzékenysége a menzesz és a terhesség tünete is lehet.
2016. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:
Nem fajt eddig a mellbimbom se a mellem mensi elott mèg. Azert fura.. akkor volt ilyen mikor terhes lettem de sajnos a baba nem maradt meg.. azert se elem bele magam mert nem akarok megint csalodni.. de ez mar elviselhetettlen.. a parom azt mondja hogy tuti terhes vagyok mert 3 napja reggel hanyingerem van meg elalszok 2perc alatt barhol es barmikor meg allitolag nagyobbak es kemenyebbek a mellem de en sztem nem attol van..
2016. júl. 29. 19:17
 4/106 A kérdező kommentje:
Varok szerintem meg 1 hetet a teszttel ha addig nem jon meg akkor tesztelek az mar biztosat fog mutatni. Koszonom a gyors valaszokat
2016. júl. 29. 19:19
 5/106 anonim ***** válasza:

Holnap reggel tesztelnék első vizeletből.

Valószínűleg az volt a baj, hogy délután teszteltél. Meg azt sem tudom, hogy "az utolsó együttlét után 11 nappal" az mit jelent, mert nem az együttlét számít, hanem hogy mikor volt peteérésed.

Két napos késésnél már kimutatja, főleg hogy eléggé úgy tűnik, terhes tüneteid vannak.


Megértem, hogy izgulsz, ha már veszítettél el babát, de a strucc politika akkor sem vezet sehová, és ez most egy másik helyzet, szóval lehet hogy minden rendben lesz.


Nekem a szülésznőm mindig azt mondja, hogy az erős rosszullét azt mutatja, hogy a baba "erősen el van helyezkedve".

2016. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
hát én a 4 héttől beteg voltam minden este, aludni se birtam még is elment:( a 7 héten kb...
2016. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat, 14.en volt a legtermekenyebb napom 12.en es 14.en voltunk egyutt. A legutolso egyuttlet utan 7nappal este volt egy enyhe barnas inkabb tojas sargas potty a papiron es ennyi azota semmi ilyen.. es azota hol a jobboldali hol a baloldali petefeszkem szurkalt kb 5napig mintha kessel szurkaltal volna. Azota az elmult es csak a hanyinger meg a mellbimbo fajdalom van semmi mas.. kedves utolso nagyon sajnalom es mihamarabbi pozitiv tesztet kivanok neked tiszta szivbol.
2016. júl. 29. 20:31
 8/106 anonim ***** válasza:
Nekem is ketto napja kesik,de meg enis varok a tesztelessel!Majd ird meg,hogy mi lett vegul veled!Szurkolok! :)
2016. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:
Rendben megirom.. te mikor fogsz tesztelni? En is szurkolok neked.. :)
2016. júl. 29. 20:44
 10/106 A kérdező kommentje:
Bocsanat ezert de belolem epp az elobb jott ki minden. 😨
2016. júl. 29. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!