Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha saját magamtól elkezdek...

Ha saját magamtól elkezdek Elevitet szedni terhesség előtt akkor lehet valami mellékhatás? Nem vagyok allergiás és gyógyszerérzékeny sem.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy semmilyen összetevőjére érzékeny akkor semmi probléma nem lehet.Sőt, szokták tanácsolni a babát tervező pároknak a terhesvitaminok szedését a próbálkozástól kezdve.Remélem mihamarabb sikerül a baba sok szerencsét.
2008. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Én is igy csináltam ,vettem és szedtem!!

Mivel nincs vagyis nem tudok gyógyszerérzékenységről igy vettem és ettem a babó miatt!! üdv egy 2 hónapos baba anyukája

2008. okt. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Szedjed bátran. Az egy nagyon komplex vitamin, Téged is erősít, és a leendő babának is nagyon hasznos.
2008. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én sok mindent olvastam erről és én is szedtem,kb.2hónapig,majd belefáradtam,hogy nem sikerült. És híztam pár kilót. És sok mindenkitől hallottam. Én a Gravidát olvastam,hogy az a jobb. Én most tudtam meg,hogy sikerült és még beszedem az elevitete,de veszek inkább Gravidát,mert abba több minden van és nem hívol olyan sokat.


Remélem mihamarabb sikerül!

2008. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vitaminkészítményítől milyen mellékhatást vársz?? Mondjuk hívhatsz tőle az elején, de ha hozzászokik a szervezeted ez beáll.
2008. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!