Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog pozit...

Norman Bates kérdése:

Kivancsi vagyok ki fog pozit tesztelni februar vegeig, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, en irtam ki a januari kerdest (tovabbvive a korabban mas altal elkezdett kerdessorozatot), sajnos nem jartunk sikerrek, igy ebben a honapban ujra nekifutunk.

Gratulalok a januari pozikhoz, akiknek osszejott.



2017. febr. 4. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
75%
Most lesz a 2. hónapunk. Elvileg jövő héten hétvégén lesz ovum. Nagyon bízunk benne.
2017. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Február 2-re nem vártam. Legkorábban hétfőn reggel tesztelek. Drukkolok mindenkinek! :)
2017. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Jövök ismét. :) Végül megjött késéssel január végén. Most beszereztem ovutesztet, azt eddig még nem csináltam. Hátha...:)

Bari

2017. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Én most csináltam meg három tesztet (két egyforma, a harmadik különböző), és mindegyiken ott a csík nagyon halványan. 24-én volt ovum, hőmérővel követtem.

Nagyon szurkál a hasam alja, így csináltam egy tesztet, á, mondom még úgysem lesz pozitív, főleg nem délutáni pisiből. Aztán hogy meggyőződjek róla, nem-e száradási csík, vagy fals teszt, csináltam még kettőt, de azokon is látom.

Remélem, tényleg baba van a dologban, drukkolok nektek is. :)

2017. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Kedves elozo, nem lehetett korabbi fogantatas? Kb. 10.dpo es delutanibol pozi, huuuuuuu!!!!!! Nagy gratulacio!!!!!!!!!!!!!!! :)
2017. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

11. DPO-n vagyok most. Szerintem azért lehet pozitív a délutániból, mert ilyenkor télen nagyon keveset iszok. Most már a baba miatt oda fogok erre is figyelni.

Szerintem ha korábbi ovu lett volna, akkor már a tegnap reggeli is pozitív lett volna. Esett le előtte is a hőm, de utána sose ment az alaphőmérsékleti vonal fölé, ráadásul az előző ciklusom is 36 napos volt, ezért is kezdtem el hőmérővel követni, hogy van-e egyáltalán peteérésem.

2017. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, nagyon drukkolok es jo babavarast! :)
2017. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
Febr.9.-re nem várom. Első próbálkozós hónap, harmadik baba lenne.
2017. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a gratulációt, bízom benne, hogy tényleg nem fog megjönni. :)

Amúgy nálunk is harmadik baba lesz, de az első kettőnél sosem teszteltem ilyen korán. Az első babára több mint három évet vártunk, nem is számítottam rá, hogy valaha is összejön... hat hetes terhes voltam, amikor csináltam egy tesztet, mert napok óta iszonyatos hányingerem volt. Aztán a második baba hamar sikerült, meg is lepődtem rajta, de akkor is csak az elmaradt menstruáció után pár nappal teszteltem. Most úgy néz ki, hogy a harmadik is gyorsan összejött, bár hallottam már kémiai terhességről, szóval nem élem bele magam túlságosan, amíg orvos meg nem erősíti. Mindenesetre nagyon várjuk. :)

2017. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, akkor foleg a legjobbakat! :) (mi 6 eve varjuk...)
2017. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!