Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. November végéig!? Jössz egy röpke felmérésre? Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.

Figyelt kérdés
Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt. Kérlek a válasz végén írjatok egy betűcskét vagy egy nevet hogy ne keverjük össze egymást. Köszönöm

2016. nov. 1. 08:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
100%

Mi már lassan 2,5 éve várunk a csodára. Októberben volt az első inszeminációnk. Vasárnapra nem vártam, de még mindig semmi. A tegnapi tesztünk negatív lett, így most várunk holnap reggelig.

Adrienn

2016. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 A kérdező kommentje:
Szia Adrienn Isten hozott köztünk. Nagyon drukkolok nektek, majd ird meg hogy mi lett az eredmény :)
2016. nov. 1. 08:15
 3/184 anonim ***** válasza:
100%
Èn ismèt csatlakoznèk! 5.próbálkozós hónapunk! Sok sikert mindenkinek! :)
2016. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 anonim ***** válasza:
100%
en is csatlakozom , de meg nem jott meg , esedekes mar ! a gyogyszer szerint a tegnap kellett volna megjonnie , de a mellem szerint csak akkor mikor elmulik a fajas !! de szerintem megfog jonni , mivel az orvos cisztat latott :( cukibaba
2016. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
100%
ja es a hasamon is erzek valamit !!!
2016. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Alig várom, hogy hétvégén teszteljek. Max. péntekig meg kellene jönnie (illetve nem kellene :-)). Egy hete érzek mensi szerű görcsöket,ami nem múlik. picit feszül a mellem és nagyon nagyon álmos vagyok. Bár félek, hogy ezek még nagyon korai tünetek lennének egy terhességhez. Noncsi
2016. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! :)

Csatlakozom én is..

Nekem október 19.én jött meg és legközelebb nov 18-19.ére nem várom:) Holnap-holnapután lesz elvileg ovum:) De szerencsére nem is kell nagyon naptár mert eléggé megérzem:) Már a ciklusom 9.napjától aktívan együtt vagyunk:)

Nekünk második baba lenne.. Ez az első próbálkozós hónapunk.A kislányunk nem elsőre sikerült.

D voltam:)

2016. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Èn is csatlakoznèk,ez az 5.próbálkozós hónapunk,naptár szerint nem règ volt ovum, a naptár szerinti ovum előtt 3 nappal tudtunk együtt lenni,illetve utána lèvő napon! Remèlem sikeresbhónapot zárunk?! :)
2016. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok , cukibaba vagyok, az elobb irtam , tehat pecsetelek , megfog jonni !!! ez van ...
2016. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 A kérdező kommentje:
Cukibaba nagyon sajnálom :( Írtad hogy cisztás vagy, az orvosok mit mondanak? én úgy tudom volt olyan akinek sikerúlt ciszta mellet is teherbe esni.
2016. nov. 1. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!