Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig szedtetek fogamzá...

Mennyi ideig szedtetek fogamzásgátlót a szülés előtt?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után estetek teherbe? Volt-e cisztátok?

Nekem volt régen, ezért kellett fogamzásgátlót szednem. 8 évig szedtem, most hagytam abba. Utoljára azt mondták már nincs cisztám. Most hagytam abba a fogamzásgátló szedesét és elég darabos a menstruációm. Összefügghet? Milyen tapasztalataitok vannak?



2017. febr. 5. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:
16 éves koromban kezdtem el szedni. PCO és IR-ES vagyok. 2015 májusban hagytam abba 2 hónapot vártunk a próbálkozásra, július végén kezdtünk el próbálkozni. 10 hónap után 2016 májusban lett pozitív a teszt. 2016 december 29.-én szültem 2 héttel hamarabb mint kellett volna. Hogy érted hogy darabos? Kevesebb a vérzés? Vagy alvadt vér? mikor abba hagyod és megjön az még a megvonásos vérzés... a következő ami gyógyszer nélkül jön meg az lesz a valódi menstruáció. 23 L
2017. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!