Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány naponta voltatok együtt?...

Hány naponta voltatok együtt? Kinek h jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve próbálkozunk. Voltunk dokinál minden ok. Augusztusban lesz a lombikom. Kösy a válaszokat!!
2017. febr. 5. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Amikor vágytunk a másikra. Mondjuk nem is kattogtam úgy rajta, úgy voltam vele, hogy persze, csalódott voltam, mikor megjött a vérzésem, hogy megint nem jött össze, de úgy voltam vele, hogy akkor majd a következő hónapban.

7 hónap alatt jött össze. Viszont tény, hogy akkor munkahelyi változás történt és úgy voltunk vele, hogy talán hanyagoljuk a gyerektémát, más dolgokra koncentrálunk inkább, és ekkor jött össze.

Sajnálom, hogy nektek 3 év után se sikerül, de szerintem lehet összejönne, ha nálatok is egy kicsit leállnátok a témáról és kicsit másabb dolgokra koncentrálnátok. Volt a családban is egy, most már anyuka, akiknél sajnos az első baba elment, utána jó pár hónapig nem jött össze nekik, ő is munkahelyet váltott, ők is másabb dolgokra koncentráltak és akkor jött össze nekik is.

Persze, nem azt mondom, hogy ha nem így lett volna, akkor nem jött volna össze, csak elgondolkodtató. Illetve neked sem azt mondom, hogy válts munkahelyet nyilván, csak hogy lehet, hogy egy kicsit más dolgokat kéne előtérbe helyezni, kicsit kikapcsolódni és nem ennyire a babatervezésen gondolkozni. Tudom nehéz, főleg így 3 év után, de talán ez lehet a megoldás.

2017. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
2-3 havonta, mikor kistesót akartunk 3x nem védekeztünk a pozitív teszt előtt (abban a hónapban csak az a 3 alkalom volt)
2017. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a mai napig, pontosan mikor történt, de valószínüleg megszakítás során csúszott be, akkor így "védekeztünk".

Szerintem minden másnap a legjobb, de mindezt úgy, hogy szenvedéllyel, élvezettel, nem pedig ráfeszülve.

2017. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3. honapban, 1. honapban (sajnos nem maradt meg), 3. honapban. Szamoltam nagyjabol mikor van peteeresem de nem csak akkor voltunk egyutt hanem egesz honapban 2-3 naponta.
2017. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi most próbálkozunk 2-ára. Próbálok nem rágörcsölni. Éppen írom mesterszakra a szakdogám is, közben dolgozok is. Most eldöntöttem, hogy minden héten minimum 3-szor tornázni fogok, kéthetente egyszer szoláriumba megyek. Így hátha nem lesz ez olyan görcsös. Bár tudom, sokszor nem könnyű, főleg aki éveket vár a babára. Egészséges embereknél is 25 -30 % esély, hogy sikerül pl ovukor. Amit tudok tanácsolni, sok répalé a párodnak. Párom kikutatta az interneten és felvásárolta az összeset a drogériában.

Remélem minél hamarabb pozitívat tesztelsz és persze mindenki más aki babára vágyik.


27 N

2017. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A sikeres hónapban minden masnap, de volt h pár napig minden nap.

5hkm.:)

2017. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 naponta,mert igy esett jol.2.honapban jött a baba.
2017. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mi már mindent próbáltunk. Volt 4 inszemem. Szóval passz h miert nem. Pedih az elozo terhessegem elsore osszejott az exemtol de sajnos 8 hetesen elvetéltem. Most 2 naponta vagyunk egyutt illetve vmikor mindennap. Hát ha egyszer sikerül majd.
2017. febr. 5. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod minden fejben dől el. Engedd el kicsit, ne akard annyira. Tudom könnyű mondani, de valóban így van. Nekünk 9 hónap után jött össze a baba akit a 9 héten elvesztettem, műteni kellett. Nagyon csalódott voltam sírtam minden nap. 3 hónap tilalom volt műtét után, majd a 4 hónapban újra megjött össze törtem, zokogtam. De az 5. hónapban kb feladtam és úgy voltam vele, hogy lehet nem is állok készen rá, hisz most vesztettem el a babámat, kicsit várni kéne. Igaz hogy 2 naponta együtt voltunk, és sikerült is. Szerencsére ő velünk maradt, itt alszik most a kisfiunk :) nektek is össze fog jönni, csak kitartás és próbálj meg valami másra koncentrálni!
2017. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Hát reméljük h nem sokára jön a picikém.
2017. febr. 6. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!