Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, mi lehet?

Jujuhakuso kérdése:

Mit gondoltok, mi lehet?

Figyelt kérdés
December 05.-én volt meg utoljára a menstruációm (a legutolsó napja) Január 9.-én voltam nőgyógyásznál,megvizsgált hüvelyi ultrahanggal,mert egy picit barnás vérzésem volt. 15.-én kellett volna megjönnie, de azóta is várom! Antibiutikumot szedtem 16.-ig. Túl vagyok már egy jó teszten,de mind negatív lett. Szabadságon volt a nőgyógyászom,de Kedden megyek hozzá. Csak már ideges vagyok nagyon!!! Szerintetek terhes lehetnék?
2017. febr. 5. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mar ennyi ido utan minden teszt ek ki kene mutatni, inkabb valami hormonzavar lehet. Kapsz majd gyogyszert es beallitjak a ciklusod.
2017. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalam a pcos okozott hasmolo dolgokat olvass utana. Ahoz kepest hogy elvileg mehezebben lehet terhes aki pcos os miutan kiderult h pcosom van kovi honapba terhes lettem
2017. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nőgyógyásznál , csinált hüvelyi ultrahangot. Azt mondta a Dr.Úr,hogy a méhnyálkahártyám 14 mm-es, a méhemben 1 mm-eres pöttyöt lát, azt mondta korai terhesség lehet és csak most ágyazódik be,de a tesztem a mai reggeli még mindig negatív. Két hét múlva kell vissza mennem!
2017. febr. 8. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok hogy sikeruljon elozo voltam! :)
2017. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reménykedem én is, hogy legyen valaki a pocakomban. Azt még elfelejtettem írni, hogy sajnos még a petezsák nem látszódik. Két hét múlva megírom, hogy mi lett az eredmény!
2017. febr. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!