Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Normális...

Megnéznétek a görbém? Normális, hogy az alaphőm magasabb, vagy még az előző havi progi gyógyszertől lehet?

Figyelt kérdés

Esetleg ha holnaptól már 36.8 fölé megy a hőm,akkor következtethetek arra,h megvolt a peteérésem?


Ciklusom első napján magas volt az lh szintem. Ez normális?


2017. febr. 6. 08:38
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. febr. 6. 08:39
 2/5 anonim ***** válasza:
nincsen olyan görbéd amit egész ciklusban vezettél már? elég magasnak tünik az alaphöd ez alapján, szájban méred? általában a 12-16 nap között van peteérés
2017. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a március/áprilisi.


Az ovum 36.8-nál már megszokott lenni. Tudom,h később van még az ovu,de gondoltam hátha most valami megzavarodott:)

2017. febr. 7. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó hosszú a ciklusod! Szerintem jot tenne egy hormonkivizsgalas mert ugy tudom h a 35 napon túli ciklusban joval nehezebben jon ossze a baba! De tenyleg eleg fura h most ilyen magasan van! Nalam vannak okosabbak a temaban hormonmentes foggatlas a facebook csopi neve! Nekem ott segitettek met az enyem sem volt rendben es most 12. Hetes km vagyok! Jelentkezz oda be!
2017. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Folyamatban van a kivizsgalas:) varom a 23.ciklusnapomat,akkor megyek a 2.hormon vervetelre.

Nem tudom mitol lehet magasan most a hom,eddig a 36.4-36.6 volt jellemzo alaphonek.

2017. febr. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!