Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Kb....

-Fanni- kérdése:

Megnéznétek a tesztemet? Kb. a 11. dpon lehetek. A felső egy lh jósteszt, az alsó hcg teszt. Mindkettő reggeli első vizeletből. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2017. jan. 24. 08:21
1 2
 1/13 anonim válasza:

Terhes vagy!

De ha nem vagy benne biztos akkor par nap mulva ismeteld meg ,ugyanigy reggeli vizeletnel!

2017. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A jósteszt az úgy jósteszt, hogy sorozatban csinálod és erősödés látszik az LH teszten, ez így semmi. Sok nőnek egész ciklusban van kimutatható LH a vizeletében. Ha jóstesztelni akarsz LH teszttel, akkor csináld tovább minden nap kb. azonos időben.


A HCG szerintem negatív, de nagyon nagyon korai volt a teszt, szóval nem jelent semmit. Hétvégére lenne érdemes tesztelni kb., akkor leszel 14-15. Dpo-n, előtte szerintem fölösleges.

2017. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! A Hcg tesztet ismételd majd meg! :) Drukkolok!
2017. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Felson 2 csik, alson pedig 1 van.

A terhessegit ismeteld meg 2 nap mulva ha jol latom nagyon el van azva probald ovatosabban! Igy nehezen latszodik ha esetleg halvanyan pozi lenne.

2017. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, akkor csak az én szemem káprázik. Mindenesetre holnap is csinálok egyet, hátha.. Ez egyébként egy expect teszt volt. Bárcsak sikerülne egy év után..
2017. jan. 24. 12:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a hcg nega,ki sem tisztult ugy fotoztad,rozsaszin háttérel szerintem elég nehéz észre venni halvàny csikocskát.Tudsz feleakni olyan képet ahol kitisztult a háttér?
2017. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lett száradás után, előben egyértelműen látszik, a képen kevésbé. Azért fotóztam időn belűl mert egy vékonyka rózsaszín csík még a kontroll csík előtt kijött. Ilyen tesztet eddig nem használtam

2017. jan. 24. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Látom mire gondolsz, de nem egyértelmű. Próbálj másik tesztet szerintem. Drukkolok!
2017. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ugyanez, kicsit messzebbről:

[link]

2017. jan. 24. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Hm, van ott valami de tenyleg halvany, ismetles par nap mulva reggel!
2017. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!