Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt lombik után,...

Kicsizsu85 kérdése:

Negatív teszt lombik után, mikor már volt elötte pozitív?

Figyelt kérdés
12 napja volt a beültetés.reggel negatívat teszteltem. De ET után egy héttel volt a Kaaliban egy halvány pozitív tesztem ill. 20mm,es nyálkahártyát. Nagyon nagy a hasam vizesedek, lehet ezért negatív a teszt?

2017. febr. 6. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor kaptál utoljára szurit? Hyperstimud nincs.
2017. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hyperstimud nincs? (Így akartam)
2017. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet az Ovitrelle-től is akár; attól függ, mikor kaptad.

De én jártam úgy is, hogy ET+9 napon pozitívat teszteltem, de utána már csak egyre halványabb lett. A vérvétel ki is mutatta, hogy valami elindult, mert 20 lett a hcg-m, de sajnos ez csak egy kémiai terhességre volt elég...

2017. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vizesedés miatt nem lesz negatív egy teszt, nincs összefüggés. HCG-t néz.
2017. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! 1 héttel ET után még nagyon csalóka a teszt, arra nem lehet alapozni, hiszen még akkor nem ürült ki a sok hormon. Szerintem 2 nap múlva ismételd meg a tesztet. A nagy has, és vizesedés miatt én is arra gondolok, hogy túlstimuláltak. Érdemes lenne utánajárnod. Egyébként hova jártok, és hányadik lombikotok? Nekünk márciusban lesz az első, és nagyon izgulok :(
2017. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hiperstimuláció lenne, mert csak ennyi tünetem van, de iszok rengeteg folyadékot és utoljára nem volt sok víz a hasamban. Leszívás elött 2 nappal kaptam tüszőrepesztő szurit, és 5 napos babákat kaptunk vissza. Az már nem zavar hatott be. Amúgy az első lombikunk.Beültetés után nagyon felpuffadtam arra azt mondta a doki jó jel,beágyazódáskor szokott ilyen lenni. Amúgy Tapolcára járunk.
2017. febr. 6. 11:10
 7/10 A kérdező kommentje:
A menzeszemnek semmi nyoma pedig a 36.napon vagyok. Crinon gélt használok minden nap, lehet attól?
2017. febr. 6. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:

A Crinone visszatartja a mensest, mivel progeszteron. (Van akinek megjön mellette is, de a legtöbb esetben nem, míg abba nem hagyod.) De még korán van a 12. napon 'letenni' a sikerről! Biztosat csak a vérvétel mutat majd. Addig nincs más teendőd, mint reménykedni, és mindent ugyan úgy csinálni, mint eddig. Sokszor hallottam már olyat, hogy még a vérvétel napján is negatív volt a teszt, a vérvételen meg jó magas lett a hcg.

Nekünk a 3. sikerült most, és ikreket várok. A vérvétel előtti napon egyértelmű, de halvány volt a 25-ös teszt. Másnap meg 2400 volt a hcg-m.

Szóval ne alapozz csupán a tesztre! Én sem bírtam ki teszt nélkül, de ne add fel, ha negatív! Még bármi lehet!

(Azt nem is értem, hogy korábban miért csináltattak tesztet a Kaáliban...)

2017. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó neked kimondottan köszönöm a bátorítást.Nem adom fel, bízok Istenben, tudom hogy ha akar ő bármilyen helyzetben tud csodát tenni, akkor is amikor a körülmények ellene szólnak. Majd pénteken megyünk uh-ra és akkor okosabbak leszünk. Neked pedig boldog babavárást.
2017. febr. 6. 14:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvileg 5 naposokkal a 9.napon már mutatja a teszt, de a 11.en tuti.

Viszont sok olyat olvasni, hogy a teszt negatív, vérvételnél meg kiderül, hogy sikerült.

Szóval sztem várd meg a vérvételt.

2017. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!