Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap kéne nem megjönnie?

Reyka kérdése:

Vasárnap kéne nem megjönnie?

Figyelt kérdés
kérdésem az lenne, hogy vasárnapra nem várom. Már egy pár napja úgy érzem hogy megjön.. a derekam is olyan furcsán fáj mint mikor megjönne. És ma észre vettem, hogy van egy kis barnázásom illetve néha egy kis fehér folyásom felvátva. Érzek oldalt lent szúrkálódást, DE nem olyan nagyon szúrós érzés, csak pici. Reménykedhetünk még a Babócába?
2017. febr. 6. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barnazason kivul (ami nagyon nem normalis) a tobbi nekem elofordult sokszor sima ciklusnal is. A barnazas vagy hormonzavar, vagy koraterhessegnel progeszteronhiany is lehet, de drukkolok hogy baba legyen, vasarnap tesztelj.
2017. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat! ment a zöld kezecske :)

Nagyon szeretnénk a picurt :) igaz még csak ez az első hónap a próbálkozással! :)

2017. febr. 6. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedhetsz persze, de amiket érzel, az 1000%, hogy nem a terhesség tünetei, hiszen kb. egy hete ágyazódhatott be, ha vasárnapra nem várod.
2017. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen igen.. azért is kérdeztem, mert már utána olvastam mindenhol :) azért is "ijedtem" meg, hogy ebből most nem lesz baba :(

Neked is ment a zöld kéz :)

2017. febr. 6. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont h èpphogy mostanában ágyazòdott be. Mivel az a 7-8.dpo korul törtènik meg! :) 5-7 napig vándorlás van! 7. Naptol kezd termelodni a hCg hormon! :) de hiàba keresel jeleket.:( enis kerestem. Felesleges.:(
2017. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen.. nem is élem/éljük bele magunkat. :( szerintem is megfog jönni, lehet ezt érzem előtte (ami furcsa) . de lehet előbb meg jön :(

Köszi neked is :) ment a zöld!

2017. febr. 7. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!