Norcolut vélemény?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja hogy késik a mensim.A dokim megvizsgált és azt mondta szép vastag a nyálkahártya 14mm.Hogy meg hozzuk a vérzést norcolutot irt fel,2x1-et,de azt mondta csak 5 napig szedjem.Ha ez sem hozza meg a vérzést akkor 90% hogy terhes vagyok!Ezekszerint reménykedhetek hogy több mint egy év után lehet sikerült és állapotos vagyok?

2017. febr. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer felírta az orvos, mert már több hónapja nem jött meg. Én nem értek hozzá, szóval csak ez az egy eset alapján írom, hogy a nőgyógyász azt mondta, hogy ezt a gyógyszert akkor lehet szedni, ha kizárt a terhesség, ezért csinált ultrahangot. Nekem furcsa, hogy az orvosod vérzést akar hozni, hogy terhességet bizonyítson vagy cáfoljon. Mi baja a sima tesztekkel?

Amúgy én a Norcolut utáni hónapban lettem terhes, úgyhogy mondhatni szép emlékek fűznek hozzá.

2017. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat en elmennèk másikhoz.. terhes nonek a norcolut minden csak nem jó!!!!!!! :O.....

En orulok h nem szedtem be, terhesen is meghozza a menzeszt. Marmint par hetesen is verzest okoz. Nekem egyszer cisztànak neztek a fiam.. inkabb kikernek masik vèlemènyt. A másik, hogy egy honap keses utan nem tudta eldonetni terhes vagy , vagy sem? Akkor mar ki tapinthato.. nem ertem a dokid

2017. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia mikor hagytad abba a szedèsèt igy vagyok èn is 14mm nyálka terhessèg,nincs.

Èn vasárnap hagytam abba de mèg nem jött meg lassan biztos meg fog.

2017. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsónak: még ma kezdtem el szednimert tegnap délután írta fel az orvos.Hát kíváncsi vagyok mi lesz.Bár az elszomorított hogy terhességet nem látott.

Kérlek írd majd meg nekem hogy megjött e neked vagy sem.

2017. febr. 8. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ucso vagyok tesztem ma nega nincs baba de menzesz sem
2017. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!