Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut, PCO, lecsúszott...

Norcolut, PCO, lecsúszott óvszer-teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés

Másfél éve hormonporblémákkal küzdök,sajnos az első orvosom és én is elbatelelizáltam az elején.

Mivel június óta nem volt menstruációm,augusztus végén pedig úgy jött meg,hogy három hétig tart,felkerestem egy normális,alaposabb dokit.

Hormonvizsgálatot javasolt,előtte egy hétig Norcolut szedését,hogy ciklusnak megfelelően tudjanak vért venni.


Pénteken voltam az orvosnál,uh alapján,mindkét petefészekben számos apró fulliculus,PCO utaló jelek ez van a leletemen.


Szombaton elkezdtem szedni a Norcolutot.


Ma este aktus után vettük észre,hogy a páromon nincs rajta az óvszer,a hüvelyemben maradt,úgy húztam ki.(Hülyén hangzik,de nem tudom máshogy leírni).

Nem szakadt el,és,úgy is jött ki,hogy benne volt a dolog.

Egyenlőre még nem szeretnénk gyereket.


Szerintetek van reális esélye így a babának?

Szedjem tovább a Norcolutot(még 3 napi adag van belőle) vagy inkább hagyjam abba előbb,hogy minél előbb megjőjjön a vérzésem?


2016. szept. 21. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy terhes legyél.
2016. szept. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs reális esélye a babának, mert nincs peteérésed, ezt a friss UH igazolta. Szedd be rendesen a gyógyszert.
2016. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt. Én PCO IR mellett is több mint egy év után lettem terhes
2016. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt h terhes legyél
2016. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az orvost is felhívtam ma reggel telefonon,azt mondta,hogy szerinte szinte semmi esélye,persze,ha szeretném,akkor felírja az Escapelle-t,de véleménye szerint csak jobbanösszezavarnáa ciklusomat.

Azt mondta,hogy szedje be a maradék három szem Norcolutot és utána pár napon belül megjön.

2016. szept. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!