Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor teszteltetek? Vagy...

Ti mikor teszteltetek? Vagy mikor fogtok akik mostanában nem várjátok?

Figyelt kérdés
Mára nem várom, eddig semmi. Remèlem így marad.Eddig nem teszteltem, mert csak 25os discolorom van es lattam h valakit " szivat" itt az a teszt. Szóval nem teszteltem, nem merek ezzel ilyen korán. Holnap fogok reggel! Akkor csak kimutatja. Rendeltem tesztet, amit csutortokon hoznak legelobb , legkèsőbb pènteken! Azok kozt van 10-es! Esèlyes h ez a discolor 25-ös nem fogja holnap kimutatni???

#teszt #tesztelek
2017. febr. 7. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Már ne is haragudj, de egy kissé már szánalomra méltó, ahogy erre ráparázol és tervezel meg mindent. Miért nem lazulsz el és foglalkozol mással egy kicsit?

Amikor a második kislányommal már terhes voltam és másfél hét csúszásban volt az amúgy rendszeres menzeszem, még akkor is negatív volt a tesztem, mégis tudtam, éreztem, hogy ez most összejött. De nem paráztam rá, nem csináltam naponta, őrült módjára a teszteket.

2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem régóta próbálkoztok. Én is ilyen voltam, aztán teltek a hónapok és mindig csalódtam. Egyéb tüneted nincs?
2017. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia Kérdező

Nekem 3-án kellet volna megjönnie de semmi :)

Vasárnap reggel tesztelek , biztos ami biztos

Majd írd meg a teszted eredményét :)

2017. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5-re nem vártam szabályos 28 napos ciklus szerint, bár mióta megszültem a kisfiam, ez nem állt vissza annyira pontosan. Ma reggel valami bevillant, teszteltem. Szép pozi lett. :) A fiamra 10 hónapot vártunk, most csak újév óta nem védekeztünk, úgyhogy még elég hihetetlen a dolog.
2017. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mára nem vártam. 27 naposak a ciklusaim, 10 napos luteálissal. Eddig semmi, de a teszt negatív. 11 dpo-n vagyok, szóval lehet, hogy korai volt. K
2017. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő... bocsi! Első kerdesem ebben a kategóriában, mi a problèma?? 1#
2017. febr. 7. 19:39
 7/12 A kérdező kommentje:

3# Drukkolook!!:)

4# Gratulàlok.:) nagyon jo hir!

9hónapja próbálkozunk. Abból 3hónapban nem volt peteeresem. Eleg ossze vissza a dolog. :)

2017. febr. 7. 19:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek ha ma sem jön meg, de lattam a discoloros kiirast..szval vettem ma masik tesztet is
2017. febr. 7. 19:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat ugy latszik a discolort en sem fogom ajanlani. Par perc utan egy szurkes csik jott ki. Idon belul.... lattam a masik kerdest (amirol gondolom az elso ir) es hasonlo a tesztem.
2017. febr. 8. 09:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat rozsaszin folt a toalett papìron...:( szval megfog jonni.:( jajj...:(
2017. febr. 8. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!