Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, segítenének? Több...

Lányok, segítenének? Több kérdésem is lenne.

Figyelt kérdés

Olvasgatva az oldalt, mindig azt hittem, nemigen akarok en ilyesmi kérdéseket feltenni, mint oly sokan.... Hisz a másik ember honnan tudhatná, hogy bennünk mi zajlik, ha magunk sem tudjuk?! De most megis a segítségeteket szorulok. Három terhessegbol két gyermekem van, es szeretnénk férjemmel harmadikat is. ( Igen, a mai világba!!!! 😀)

Régóta próbálkozunk, nem akar jönni.... Sajnos a ciklusaim nem kiszamithatoak, 25-35 nap.

Vettem ovu tesztet, mikor pozi volt, bele adtunk apait- anyait...


Kérdéseim:


Hogyan terelitek el a gondolataitokat, hogy ne minden percben azt szamolgassatok, arra gondoljatok, mikor kell megjonnie, mikor fogadhat a baba......en pontosan tudom, hogy ez nem jó, megis folyton ezen kattog ok, es évek óta minden mensikor csalodom.....


2. Ha jan. 13- ÁN jött meg utoljara, es múlt hét csütörtöktől tegnapig extrém mód fajt a cicim, de mára elmúlt, akkor ez akar jót is jelenthet?

Eddig egyik terhességemnel sem volt ilyen, viszont csak akkor múlt el a mell fájdalom, mikor megjott.....


Elore is köszönöm a válaszokat.....


2017. febr. 7. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A két gyerek nem köti le eléggé a figyelmed.? Egyébként kezdj valami újba. Olvass írj Blogot valamiről vagy csinálj bármi olyat amiben örömödet leled. A szex meg ne gyerek gyártás legyen. Hanem csak élvezzétek :)
2017. febr. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy évek óta szeretnél tesót, és nem jómagam össze? Érdemes lenne ennek utánajárni, mi lehet a baj. Sajnos hiába reménykedsz, ha valami szervi vagy hormonális gond van.

Persze, az lehet jó jel, ha valami más a ciklusban, mint szokott lenni. De az agyad is csodákra képes, a tünetek önmagukban semmit nem jelentenek. Nekem is volt sokszor mindenféle, aztán jött a negatív teszt.

Lassan tesztelhetsz, végülis a rövidebb ciklussal már van értelme. Mikor volt most az ovuláció?

Drukkolok

2017. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem szeretnek válaszolni a kérdéseidre, remélhetőleg csak koltoiek!


Kedves 2.! Köszönöm a válaszod, en is ezt tapasztalom! Nem tudom, mi lehet a gond.... Nyilván pszichés is, túl rágörcsöltem! Az utolsó ovu 29- en volt....es köszönöm a drukkolast is, ismeretlenül is jól esik!

2017. febr. 8. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a ciklusom elkezdtem az E vitamint és nagyon jól beállította 30naposra a ciklusom.Mi egy èvig próbálkoztunk a 6.próbálkozos hónap utan kezdtem el szedni, ovu tesztet az elejètöl használtam a 8.honapban belefásultam az egészbe és "elengedtem a dolgot"se ovu teszt se 2 naponta szex....4 hónap múlva sikerült
2017. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

E vitamint en is szedem. Bár nem rég óta, szóval nem tudom, hogy beallitja- e! Lassan 40 éves leszek, ezért " sietek". Es mert nagyon hiányzik meg valaki a családból..... Ez nem tudom, érthető-e.

Hogy engedted el a témát? En mindig azt hiszem, hogy elengedtem, de minden mensikor érzem, hogy nem ! Merthogy csalódáskent elem meg....

2017. febr. 8. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen értehető,én 23 éves voltam valószínű ezért is tudtam könnyebben"elengedni a témát"(munka,nyaralás,és maximálisan élvezni a férjemmel kettesben töltött időt)ez agyban dől el nekem már teher volt az ovu tesztelés és nem mindig élvezetből voltunk eggyütt ez nem tett túl jót a dolgoknak.Szorítok,hogy minnél előbb sikerüljön...
2017. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es voltam
2017. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!