Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, izgulunk együtt?

Lányok, izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Hányan vagyunk akik nem várják a hónap végére?Én Jan.30-32-ére nem várom!!Több mint egy éve próbálkozunk.
2017. jan. 25. 10:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia.Én is nemrég írtam ki egy kérdést.Nekem hónap közepén kellett volna megjönnie,eddig semmi jele szerencsére.Tesztjeim negatívak.Tegnap voltam dokinál,terhességet nem látott.Papiron annyi van hogy uterus 76mm endometrium 11mm.

A petefészkeim fájnak,de cisztám nincs.Azt mondta ha nem jelentkezik vérzés 2 hét múlva menjek vissza.Reménykedem azért.Mi is több mint 1 éve várjuk a csodát!

Kedves kérdező pozitív tesztet kívánok neked!

2017. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kérdésekzöme ***** válasza:
Sziasztok! Én sajnos ebbe a hónapba már lekéstem a pozitív tesztről, de figyelemmel kisérnélek titeket. Nekünk ez volt a 10. hónap próbálkozásunk. Eléggé elkeserítő érzés minden hónapba csalódni, ti hogy bírjátok?
2017. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 30._ra nem várom... kereken egy éve várjuk a kistesó érkezését.Semmi tünetek,a hőmérséklet még fent van,reménykedek:)Sok sikert mindenkinek:)
2017. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mi is a kistesóra várunk immár 1 év 2 hónapja.Nagyon bizok benne hogy hamarosan már összejön.A sorozatos negatív tesztek...:(már nem fogok tesztelni csak ha késik min.5 napot!
2017. jan. 25. 11:41
 5/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,én se tesztelek csak ha késik...Orvosnál voltatok már?Vagy várfok még?Mi lassan a férjemmel bejelenzkezünkyha nem jön össze...
2017. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért,a telefonom nem mindig azt akarja amit én...:D
2017. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.Nekünk első baba lenne.Ha most sem sikerül megkezdjük a vizsgálatokat.

Én úgy döntöttem több tesztet már nem csinálok.A több mint 1 év alatt annyi negatívat láttam már :(

2017. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kérdésekzöme ***** válasza:
Szeptemberbe mikor orvosnál voltam akkor a doki azt mondta hogy 3-4 hónapot ad még nekünk, ha addig nem jön össze akkor már úgy menjek vissza hozzá hogy a páromnak meg van a sperma vizsgálata. Ma kér időpontot az orvostól, hogy mikor mehetne. Nekünk is első baba lenne.
2017. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mi még nem voltunk vizsgálatokon a férjemmel,valahogy nem tudom rávenni magam,mivel már van gyermekünk.Persze ha első babára várnánk mennék vizsgálatokra.Adok magunknak még egy évet,és ha nem jön igy se össze,akkor már 2 év is eltelik majd,akkor valószínűleg belenyugszok,hogy igy kellett lennie.
2017. jan. 25. 12:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is eddig egy szimpla vérvételen voltam csak,ott minden rendben...Hő és ovuteszt alapján van ovu,van már egy 2 és fél éves kisfiúnk úgyhogy én is reménykedem abban,hogy minden rendben van.Nálunk tavaly a férjem sokat volt vidéken dolgozni,több olyan hónap is volt,hogy csak hétvégente voltunk együtt úgyhogy egyelőre ennek a számlájára írom a negatív teszteket...
2017. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!