Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan egy hete késik, a...

Lassan egy hete késik, a teszt negatív! Volt valak így?

Figyelt kérdés
Amikor meg kellett volna jönni,azóta fáj a hasam,fája a cicim.teljesen olyan tüneteim vannak mint amikor menstruálok,nlgsem jött meg,már 3tesztet csináltam mind negatív,ilyenkor mi lehet?meddig várjak?
2017. febr. 8. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne várj, menj el dokihoz. Ha nem baba, akkor hormonális probléma lehet, és ha teherbe akarsz esni, akkor azt jobb időben kivizsgálni.
2017. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nogyogyasz. Naponta van ilyen kerdes es mindig ezt javasolja mindenki, en is, hiszen mas nem fog beled latni. Ha hormonzavarid vagy peteeres problemad lett, jo lenne ha idoban kikezelne..

Nem jo otthon ulni es tesztelgetve a 2 csikra varni mikozben lehet odabentre orvosi segitseg kene inkabb...

2017. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,de nekem megjött aztán másnap,tehát 8nap késéssel.Már idöpontom is volt dokihoz.

Menj dokihoz,max közben megjön.Ha mégsem,akkor meg jobb minél elöbb kideriteni mi lehet a hátterében.

2017. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.jövö hét csütörtökre kaptam idöpontot.azért elötte még tesztelek majd.azért várom még a tapasztalatokat!
2017. febr. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!