Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért magas az...

Szerintetek miért magas az ébredési hőm?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy nem mértem már az előző ciklusom végén. Most azon gondolkodom,hogy lehet hogy le sem ment a hőm?


[link]


2017. febr. 8. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Nem vagy terhes? :)
2017. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk passz:)

Mielőtt megjött,előtte 3 nappal csináltam. Az negatív volt. Mondjuk fura,hogy 5 nap helyett 3 napig volt meg,na de akkor is rendes vérzés volt.


Meg fura a hőleesési napon az a barna maszat is.


Hát,egy tesztet mondjuk megérne.

2017. febr. 8. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ciklusból nem lehet tudni... lehet alapból magas az alaphőd ami pajzsmirigy gondra utalhat. Vagy épp lappang benned valami betegség (nekem akkor volt magasabb a hőm). Amikor terhes lettem, akkor csak annyiban változott a görbém, hogy mensi előtt két nappal nem kezdett leesni, hanem picit feljebb ment a hőm.


Ennyi mérésből nem lehet tudni neked épp mi a gondod :)

Ha esetleg bizonytalan vagy és terhességre gyanakszol csinálj egy tesztet.


További jó méregetést egy egész ciklus után már jobban lehet elemezni :)


15hkm

2017. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több ciklust mértem. 36.4-36.6 az alaphőm. A 36.8-37.1 már az ovukor van. Pajzsmirigyem rendben van,pont mostanában nézték vérből.
2017. febr. 8. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt?
2018. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!