Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés a nemvárt...

Pecsételő vérzés a nemvárt estéjén?

Figyelt kérdés

Bugyin es tisztasági betèten egyáltalàn nincs semmi, nem làtszòdott semmi. Csak a bugyin ( elnèzèst) sok fehèr folyás..

Egyszer picit görcsöltem, mint amikor megjon. Mellem egyaltalan nem fàj. Sőt, tök puha. Maskor mar ilyenkor szèt robban.:( fura erzesem van a hasamban, de annyira h elsore hittem a 7hónap alatt h mintha most sikerült volna. Erre megtoroltem magam es rozsaszin volt a papìr. Utana ra 20percre barnàs cseppek voltak feher folyással kìsèrve. ( de fura ide ilyenek ìrni..bizarr, de mar kiakadàs szèlèn àllok, gyenge az idegrendszerem ehhez. Jojjom meg vagy ne...) :) heh.

Szoval azota semmi csak neha azt erzem, hogy na most...de nem. Rosszul



2017. febr. 8. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Rosszul erzem magam reggel òta( persze ez attol is lehet, ha elkaptam ezt a nyavajàs influenza vìrust)

25os teszt ma elso vizeletből negatìv. Járt valaki így? Remèlem nem kapok oltàsokat, most nem hiànyzik!

Mellesleg ez nekem eselyes h csak a 12-13.dpo, mert altalàban 18-19.nap van pèm! :) köszi előre is!!!

2017. febr. 8. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudhatjuk, ket nap mulva tesztelj ujra.

Az biztos, hogy nekem semmi verzes, pecseteles nem volt.

2017. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt a GY-n sokszor olvastam, h ennek ellenère lett baba akkor, de tobbnyire barnazast írtak. Nem ròzsaszìn pecsètelő vèrzèst. :( köszi mindenesetre.. amig megnem jon , addig kapaszkodom már minden szalmaszàlba.:(
2017. febr. 8. 23:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Megjött
2017. febr. 9. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2017. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:((
2017. febr. 9. 11:59
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonlo... csak nekem pici darabkák is jöttek ki.. mehszaj fent van de szerintem puha.. szombatra nem várom. 12.-dpo full negativ. :(
2017. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!