Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódásos pecséte...

Ez lehet beágyazódásos pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
január 9. én jött meg és 27.én pecsételő vérzésem volt délelőtt, most február 8ra nem várom azóta is feszül a hasam fel vgyok fujva, és gyakori szurkálást érzek a jobb oldali petefészeknél, iszonyatos hátfájdalommal keltem ma reggel, enyhébb szédülések tegnap. teszt még negativ. valaki? Mit mondatok, tanácsoltok?
2017. jan. 30. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet.De akár ovulácio is.Teszt még jo pár napig negativ lesz.

Majd 8-a körül tesztelj inkább.

2017. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pecsételt vérzés inkább a mensi előtti napokban jelentkezik, a beágyazódás az ovuláció után 7-10 nap. Mondjuk, én ötödjére vagyok terhes, nekem még sosem volt, persze, attól neked még lehet.

Vagy nagyon-nagyon korai volt az ovu, vagy nem az volt a vérzés.

A teszt majd megmondja, de 6-a előtt szerintem ne tesztelj, felesleges.

2017. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem körülbelül hasonló időpontban volt egy kis vérzés, mint neked, ami utólag tényleg beágyazódási vérzésnek bizonyult! Viszont semmi más tünet nem volt ekkor még, csak a kimaradt vérzés utána. Puffadás, szédülés engem még sokáig elkerült.

Sajnos még várnod kell a teszteléssel, bár ilyenkor tudom, hogy extra lassan telnek a napok :))

2017. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez biztató nagyon...:) remélem nekem is sikerült...holnap megyek uh ra hátha látnak már valamit...reménykedem nagyon...sztem akkkor időzítettünk jol mikor kezdett elmulni és akkor voltunk együtt...a leg első terhességem is igy jött össze de azt sajnos meg kellett szakítani...meg most peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt meg pé.kor hátha összejött a kis terrorista :))
2017. jan. 30. 12:15
 5/10 A kérdező kommentje:
jah és fáj a mellem is ami most furán fáj mert csak a jobb oldali és hónaljból a bal oldali csak kissé a bimbik mintha érzékenyek lennének...menzi előtt 2 héttel már szoktak fájni mind a kettő elég tisztességesen...de most ez jóval gyengébb
2017. jan. 30. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan így vagyok most, mint te: február 5-re nem várom, kisbabát szeretnénk. Eddigi tüneteim: néha elkap a szédülés, de csak egy pillanatra, puffadok, és még egy szokatlan tünetem van: megváltozott szagú folyásom van, rózsaszínes barna. Voltam már terhes, tavaly áprilisban, csak sajnos missed ab lett :( nem volt szívhangja a pisimnek a 11.héten. Akkor is volt egy megérzésem, hogy terhes vagyok, és álmodtam egy kisbabával, amikor még nem is tudtam róla, hogy növekszik a pocakomban, és tegnap éjjel is álmodtam egy kisbabával :) hát nagyon reménykedem :)
2017. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat de béna vagyok :( *picimnek nem volt szívhangja
2017. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor megy a drukk nagyon, hátha összejön neked is...:) én ma megyek uh ra és kicsit izgulok, reggel meg akartam csinálni a tesztet hátha mutat valamit de inkább nem csináltam meg...a folyásom nekem fehéres de igen érdekes szagu nekem is, szédülések nekem is vannak 2 napja gyengébbek de érzem, tegnap is elkapott egy a hammbibárban :) hát az egyetlen reményem hogy a pecsételő vérzés beágyazódás volt...nagyon bizok benne, tegnap olyan mindjárt megjön érzésem volt egy pár percig...hát nem tudom, hátha látnak valamit :) megírom hogy mi volt :) drukkolok nagyon!!! :)
2017. jan. 31. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Koszonom ! En is drukkolok! Irj Mindenkeppen, en Is Fogok!
2017. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah megvolt az UH...nincs még terhesség viszont mind a 2 petefészkemben van egy rakat pici ciszta, ezek szerencsére a jó indulatuak amik felszivódnak, kaptam rá Norcolutot, meg klostylbegitet, ezek helyrevágnak, meg kaptam egy kupot mer hüvely gyulladás is van egy kicsi...tehát el vagyok látva rendesen...de mondta h nincs gáz ezek gyorsan gyógyíthatók és utána jöhet a baba projekt ujra :) ezek a dolgok amik nekem most vannak az mind a cisztátktol vannak...hát érdekes...nem baj...majd lesz Bendegúz egyszer :) vagy Fannika :)
2017. jan. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!