Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtti harmadik napon megszakításos szex volt,előtte már aprókat szúrt a hasam,tudom,hogy butaságot csináltunk,de kérlek segítsetek! Nem szeretnék gyereket,és soha többé nem lesz ilyen,alapból felelősségteljes vagyok,de most hülye voltam. Segítsetek!
2017. febr. 9. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

1. Senki nem tudja megmondani, hoyg terhes lettél-e, mert távdiagnózis nincs.


2. Ha terhes vagy, akkor sem tud senki segíteni, mert akkor ez tény.


3. Az aktustól számított 14 nap után tesztelj, akkor kiderül, hogy mi van.

2017. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem valószínű, hogy,terhes lettél, mert menstruáció alatt nagyon ritkán van ovuláció. Menzesz alatt ne szexelj gumi nélkül, mert fertőzést kaphatsz.
2017. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Elmaradt vérzés után tesztelj, mert az a biztos.

Ha korábban kíváncsi vagy rá, menj orvoshoz.

Addig meg nézegesd a neveket a naptárban.

2017. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Elmaradt vérzés után tesztelj, mert az a biztos. "


HA a menzesz ELÖTT közvetlenüll voltka védekezés nélkül együtt, akkor a menzesz idején még semmilyen tesz nem mutatná ki a terhességet, ahhoz minimun 10-15 nap szükséges az aktustól számítva!

2017. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...akkor, ha a létező legjobb tesztet használod.
2017. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg nem tudom miért terjedt el itt ez a téveszme, hogy mindig ugyanolyan eséllyel lehet teherbe esni. Ebben az esetben 2 dolog is komolyan nehezíti a teherbeesést:

1., a megszakítás, utána lehet nézni, nagymértékben lecsökkenti az esélyeket, ezért is szokták csinálni, nem véletlenül

2., a menzesz alatti napok nagyon ritkán termékenyek (nem kell megcáfolni, volt már nő, aki ilyenkor teherbe esett, de ritka)

Én nem paráznék semmit, akár tabletta szedése mellett sem kizárható teljesen a terhesség, ez van, aki szexel teherbe eshet, de ebben az esetben kicsi a valószínűsége.

2017. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"kicsi a valószínűsége"

Ilyen alapon lottózni sem kellene senkinek. Annak jóval kisebb a valószínűsége.

Akinek pedig SEMMIKÉPPEN nem jöhet a gyerek, az ne játszadozzon ilyesmivel.

2017. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 akkor ne szexelj, mert még ha védekezel akkor is lesz valamekkora valószínűsége a teherbeesésnek, az egyetlen teljesen biztonságos módszer, ha nincs szex.
2017. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na jó, a 99.9%-os index azért már meggyőző.

A megszakításnál meg 30%, ennél még az orosz rulett is jobb.

2017. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Drágám miért itt teregeted ki a közös titkainkat? Ne aggódj majd mindent megbeszélünk. Puszi.
2017. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!