Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elment bennem a barátom,...

Elment bennem a barátom, félek, hog terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos, egy kótyagos estén történt tegnap előtt, hogy összegabalyodtam a barátommal, akivel egy hónapra szakítottunk, bizonyos okok miatt (nem lényeg ugye).

És nem volt nála semmi, de megígérte, hogy vigyáz. Sajnos, nem vettem észre mennyit ivott már, és én se ittam keveset, ezért megtörtént a baj. Szólt, hogy nem tudta tartani magát és hogy gáz van.

Egyből pánikba estem egy percen belül már a zuhanyzóban mostam magam (bár mint köztudott ez nem oldja meg a helyzetet). A jó hír az, hogy fogamzásgátlót szedek október óta, a rossz, hogy össze-vissza, mert nem fogamzás gátlás céljából szedem, hanem egyéb dolgok miatt. Mondjuk ezt a hónapot normálisan kezdtem a 8. napon és minden nap szedtem eddig a tablettát. De félek, hogy akkor is hiba csúszhatott a rendszerbe. Az orvosok nem hajlandók felírni nekem esemény utánit, mert ennyi hormon a fogamzásgátlóval együtt felborítja a hormonháztartásom és komolyabb bajom lehet belőle. Én mégis parázok, mert anyum is így lett terhes, hogy mellé rendesen szedte a fogamzásgátlót, sőt az első két hónapban még menstruált is...



2017. febr. 9. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Anyukád is berúgva csinált téged és ezt elmesélte neked?

Egyébként terhes vagy!

2017. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Édes istenem!
2017. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Mégis mi másért lehet szedni egy fogamzásgátlót, ha nem fogamzásgátlás miatt? Szereted tönkretenni a hormonháztartásodat?
2017. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na jó, nem kérek a személyeskedésből, mert teljesen céltalan. És nem kell álszentkedni sem, megesik mindenkivel szerintem.
2017. febr. 9. 11:47
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért mert pajzsmirig problémám van és ezért nagyon rendszertelenül jön meg. Ez azt jelenti, hogy egy hónapban kétszer vagy nagyon sokáig vagy nagyon erősen vagy kimarad két hónapot.
2017. febr. 9. 11:48
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Anyám borogass! Kár, hogy a szexhez nem kell ész.

Ha mákod van, nem lett baj. Ha ez először történt, akkor óvatlan vagy és legközelebb esőkabát nélkül ne engedj be senkit.

Ha viszont nem először történt, akkor meg hüle vagy, már bocs.

2017. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

"megesik mindenkivel szerintem"

Szerinted igen.

Amúgy meg nem. Ne magadból indulj ki.

2017. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Esemény utáni tabletta és imádkozz, hogy hasson
2017. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező ha hormonális probléma miatt szeded folyamatosan kell szedni és nem össze vissza. Mert ez így gyakorlatilag nem használ így ahogy Te csinálod. Haza vágod a hormon szinted. Gratulálok
2017. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
#9es válaszolóval egyetértek a hormonszinttel kapcsolatban illetve még annyit fűznék hozzá hogy senki sem álszenteskedik és igen "bárkivel megeshet" hogy kiszakad a gumi vagy esetleg nem tudja időben kivenni de az hogy részegen szexeltetek és így történt az egész, ez csupán felelőtlenség és meggondolatlanság.
2017. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!