Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtem fogamzásgátlot, de az...

Szedtem fogamzásgátlot, de az utolso honapban kettot kihagytam, meg is jott a menzim, de mikor észre vettem folytattam a gyogyszer szedést, mikor befejeztem újra megjott. Ugy dontottem inkább nem szedem tovább, de most nem jott meg. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlónak az a lényege, hogy minden nap szedni kell. Ha eltelik több mint 24 óra a bevételben, akkor már nem szabad pótolni vagy tovább szedegetni 1-2 nappal. Kimaradt és kész, az a két szem megmarad. Ilyenkor tanácsos másképp is védekezni. Mindazonáltal ha az utolsó két szem volt, akkor nagyjából túl vagy a fogamzóképes időszakodon, tehát elvileg nem lehetsz kismama. Gyakorlatilag a gyógyszer rendes szedése mellett is van rá esély. Sztem inkább csak az lehet a baj, hogy az összevissza szedéssel összekavartad kicsit a hormonháztartásodat.
2010. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy lehet kettőt kihagyni? nekem a biztonság kedvéért minden nap jelez a telefonom.
2010. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát kedves második, azért mert a kislányom lázas volt és két napig azt sem tudtam fiú vagyok -e vagy lány....
2010. máj. 8. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdésedkor nem voltál, terhes?
2021. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!