Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek körüli hasszurka?...

Petefészek körüli hasszurka? Másnak is volt?

Figyelt kérdés

6 napja "nem" kellett volna megjönnie.

Mensinek az ég világon semmit jelét nem látom (előtte már 1-1,5 héttel PMS tüneteit vannak, ezek most szinte sehol).

A kimaradás előtt 1,5 héttel kb. bal oldali petefészek szurkálást éreztem.

Ezt i most megint érzem, viszont most mind a két oldalon, néha közepén.

Tesztet még nem csináltam, mivel úgy tudom, van akinek még ilyenkor se mutatja a terhességet. Az én esetemben ez biztos így lenne.😀

Szerintetek lehet terhesség emögött? Ki mit tapasztalt?



2017. febr. 9. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt terhesség elején is de nekem ez típikus akkor is, ha megjön. Lehet az első eset ovu miatt volt, ezek szerint azóta eltelt 2 hét, tesztelj nyugodtan!
2017. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én menstruáció előtt soha nem éreztem ilyet.

Az első szerintem is ovu miatt volt.

Igazából cisztám is volt már bőven, amiatt is késett már nem egyszer. De azt valahogy mindig megéreztem, most olyan "más".🙂

2017. febr. 9. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Barmi miatt lehet. Szerintem egy teszt jobb mint a netes szavaztatas "terhesseg-e?" temakorben. Elobbi ad valaszt, utobbi idohuzos tippelgetes.
2017. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm.

Leginkább az érdekelt, más is tapasztalt-e hasonlót.

2017. febr. 10. 05:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Màr vàrandós voltam, amikor úgy éreztem, hogy mindjárt megjön. Görcsölés és hasonlók. Pár nap alatt elmúlt. Kb. A 3. Hónapig ciklikusan jött elő, mind két gyermekemnél.
2017. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék, a krémes fehér folyás lehet esetleg jele?

Dokihoz másfél hét múlva tudom csak menni.

Ilyennel eddig még soha nem találkoztam, csak mensi előtt, de az se ilyen szokott lenni, hanem vizes és jóval kevesebb.

2017. febr. 10. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kedves kérdező?
2017. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos csak a "már jól megszokott" ciszta...

Nem tudom, mit csináljak.

Babát szeretnénk, így a fogamzásgátlót hanyagolnám.

Mindig azt írják fel, de mellette is alakult ki nagyobb, fájdalmas ciszta. Ötletem sincs 😔

2017. márc. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!