Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 nap múlvára nemvárom. Ebben a hónapban végre éreztem olyan tüneteket amiket eddig nem , es nagyon reménykedem! Volt has szurka,mell feszules! De ma kétszer is véres volt pisilisnél.. Azóta mondjuk nem.. szerintetek ez mi?? Menstru előtti heten amugy elő szokott furdulni nálam.. de akkor mar mondjak is le arról hogy hátha sikerült??!! 😕😔
2017. febr. 9. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kimaradt mensi előtt nem lehetnek tünetek.
2017. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Megeshet, hogy beágyazódási vérzésed volt, de az is lehet, hogy csak hamarabb leesett a progeszteron szinted. Szoktad mérni az ébredési hőmérsékletedet? Ez alapján be lehetne azonosítani.

Nekem is elő fordult korábban, hogy mensi előtti héten már barnázgattam. És ezzel egyediőben már le is esett a hőm, de a menstruáció csak pár nappal később érkezett. Én elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát, és az rendbehozta ezt. Illetve azóta már babát várok :)


Szerintem még ne add fel a reményt :) Pár nap és úgyis kiderül!


Szurkolok!

2017. febr. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!