Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan vegyem rá a babára a...

Hogyan vegyem rá a babára a párom?

Figyelt kérdés

Szóval már majdnem három éve együtt vagyunk, ő 38 éves, én 28 vagyok.

Annyira nagyon vágyom babára, hogy ezzel kelek, ezzel fekszem.

Azt kell tudni rólunk, hogy fél éve kb. szakítottunk, két hónapig nem voltunk együtt, pontosan emiatt, hogy ő nem tudta akar-e gyereket, nem tudta akar-e házasságot. Nem mondott nemet, de igent sem.

Ámde a két hónap alatt amíg külön voltunk, teljesen meggondolta magát, átgondolta a dolgokat, és végül összejöttünk, és azóta sokat beszélünk házasságról, szülésről, gyerekről.

Azelőtt ha felhoztam a témát, ideges lett. Most meg látom, hogy érdeklődik, meg mondja, hogy na milyen lesz majd ha terhes leszel, nézünk valami filmet, amiben szülnek, akkor mondja, hogy na majd te is így fogsz ordítani ha szülni fogsz, meg valamelyik nap küldött nekem egy cikket, hogy nem törvényszerű elhízni a terhesség alatt, mert tudja hogy nagyon félek ettől.

Tehát teljesen másképp áll hozzá. Én kb. heti szinten mondogatom neki, hogy nagyon szeretnék babát. NEki a válasza mindig az hogy jólvan, rendben, ilyenek.

Megszakítással védekezünk, de nagyon vigyáz mindig.

Viszont majdnem minden esetben kérdezgeti, az aktus közben, hogy belém menjen-e, én meg mondom, hogy persze, ha szeretnéd. Erre megkérdezi, hogy de nem félek hogy baba lesz? Erre én azt hogy nem félek. De ugyanúgy vigyáz, hogy nehogy belém menjen. Én nagyon sokszor szomorú vagyok emiatt, sz*x után is sokszor, vagy amikor a tévében látok valami terhességes műsort.

Nem tudom vajon mit gondolhat, mert próbálok vele beszélni vele erről, akkor valahogy témát vált, vagy elvicceli a dolgot, mondjuk mondom neki hogy szeretnék babát, mondja oké, én meg hogy na de most szeretnék, erre a válasz, hahah ez nem így működik... (viccesen) és téma le is zárva, mert most erre mit mondjak?

Tudom, hogy csak fél tőle, de biztosan nagyon szeretné a babánkat, mert nagyon gondoskodó ember.

Nem tudom mit tegyek :(


2017. febr. 10. 09:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
38évesen azért már illene tudnia hogy akar e gyereket vagy sem. Én azért leülnék vele mégegyszer megbeszélni a dolgot, hogy akkor most mi lesz. Te akarsz gyereket, ő őszintén mondja meg hogy ő akar-e mehet e a dolog vagy hagyjátok egymást békén. Ez így nem a legjobb alap a családalapításra. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő nem akar gyereket..
2017. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk is hasonló volt a dolog.. Adj neki egy kis időt még, hidd el átfogja járni őt is majd a babaláz. Majd fogja mondani magától h na most lehet. :)
2017. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

nem elírtad és 18 a pasid?

bocs, de éretlenség a köbön.

itt csak te szívhatsz:

- terhes leszel, elhagy, mert nem akar

- nem leszel terhes és felőről mert nagyon akarsz


aki 40 évesen nem tudja mit akar, sose fogja tudni, de ga te gyereket akarsz, akkor keress mást

2017. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

úgy érzem, hogy sokat haladtunk ebben előre, meg nem zárkózik el a témától, meg sokat mondogatom nagyon neki, és nem elutasító már, hanem nagyon kedves, mert mindig elmondom neki, hogy én mennyire vágyom rá, meg ezt csak egy nő érzi, hogy a hormonok meg minden.

Mennyi időt adjak? vagy hogyan? ne is hozzam fel a témát? vagy ugyanúgy mondogassam?

2017. febr. 10. 09:12
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
nem zárkozik el? témát vált, meg elvicceleni. cica, tereli a témát, mert nem akar gyereket, de ha megmondja oda a muff és a szex
2017. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
de komolyan gondoljuk együtt a dolgokat, pénz gyűjtünk közös házra, már van is 500ezrünk, tervezzük a dolgokat.
2017. febr. 10. 09:14
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint,ha 38 évesen is hezitál és fél a kötöttségektől,akkor ő egyszerűen egy ilyen ember.Nem mindenkinek való a házasság,családalapítás,mert vannak szabadabb szellemű emberek is.Értelmetlen lenne úgy belevágni,hogy esetleg csak a te kedvedért megy bele,mert benne semmi hajlandóságot nem látok rá.Meg van ijedve az egésztől.Ez most egy elég nehéz helyzet,tudom,hogy nagyon vágysz már babára,de a legjobb lesz választás elé állítanod:vagy belekezdtek a családalapításba,vagy külön utakon folytatjátok.Nem húzhatja túl sokáig az időt,mert te sem leszel már fiatalabb.
2017. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

ő amúgy olyan ember hogy egyedül semmit nem tud eldönteni, magától semmi sem jut eszébe. de tényleg semmi. nem tudom ezt elmondani.... mondjuk vágytam az elején arra, hogy vigyen el néha magától étterembe vagy ilyesmi, vagy találjon ki valami programot, de magától soha. mindig én mondom, hogy most ide megyünk, oda megyünk.

tehát ezért gondolom, hogy amúgy ő nem gondol soha semmire... nyilván erre sem..

2017. febr. 10. 09:18
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

jesszus kérlek, ne védd.

38 éves nem dedós.

ha el akarna venni vagy gyereket akarna, akkor szólna.sokkal fiatalabb ffiak is el tudják dönteni mit akarnak, ő meg csak elvan, 40 éves, eddig nem akart, ezután sem fog.

2017. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%

Mi annak idején megbeszéltük, hogy amikor 25 körül leszek és anyagilag is ok akkor jöhet a családalapítás. Így is lett.

Szerintem üljetek le ismét megbeszélni a dolgot. Ne ultimátumot adj vagy zsarold, csak azért nem 20 éves vagy és mi van, ha sokat kell várni a babára. És lehet többet is szeretnétek... Vagy mi van,ha az ő korára nézve kerültök hátrányba? Egy érett férfi azért tudja már eldönteni mit akar.

2017. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!