Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor mindkét petefészekben...

Amikor mindkét petefészekben érik a tüsző, akkor menyi idő van a két érése között? További részletek lent.

Figyelt kérdés

Történetem a következő :

Január 10. – én múlt el menstruációm. 16.-án voltam nőgyógyásznál. Ultrahangon látta a doktor úr, hogy mindkét petefészkemben érik a tüsző,ami várhatóan 18.-an szabadul ki. Nagyon boldoggá tett, mivel most kezdtük el a baba tervezést. Viszont a rákszűrés eredményem P3 lett, hpv, baktérium, gomba. Szinte minden. Mondta, hogy semmi gond. Betadine kúpot ajánlott, utána egy hétig Gynoflort

Következő hónapban ismét kúra. Aznap amikor peteéréssem volt, akkor nem voltunk együtt a vőlegényemmel. Másnap viszont igen. Hálistennek nagyon egészséges a szexuális életünk. Az együttlét estéjén kezdtem el a betadine kúpot. Lement mind a két heti kúra. Megjött a menstruációm. De nem úgy ahogy szokott. Első nap szinte semmi. Második, harmadik nagyon erős, negyedik nap szinte semmi, ötödik napra pedig el is múlt. 6 napig szokott tartani, az erőssége az elejétől kezdve ugyanolyan. Most viszont két nappal később volt egy kis rózsaszín folyásom. Igazából arra lennék részben kíváncsi, hogy amikor két érett tüsző van, akkor mennyi idő van a kettő érése között? Illetve lehetséges, hogy a kúra miatt volt ez a nem megszokott menstruáció? Köszönöm, ha válaszoltok...


2017. febr. 10. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,a kura miatt volt,es igen az a menstruaciod volt,es nem,nem vagy terhes!
2017. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!