Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 18. napján 13,5 mm...

A ciklusom 18. napján 13,5 mm tüsző az kicsi a megtermékenyítéshez? Van olyan h a petevezetékbe érik meg a tüsző és nem a petefészekbe?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta,hogy az már megfelelő és hogy már nincs a petefészekbe,kilökődött. (Ez egy szerdai nap volt). Viszont ma vagyok a ciklusom 36.napján,még mindig nincs mensi. Ha arra hagyatkozom amit ő mondott akkor már 5 napja késik. Arra lennék kiváncsi,hogy lehetséges az h kilökődik és a petevezetékbe érik meg és ott lesz a tüszőrepedés, mert akkor kb vasárnapra érte el a 20-22mm-t és akkor kb holnap meg kéne jönnie ami lehetséges mert ma leesett a hőm 37,1ről 36,6-ra.

Mellékelem a hőmet ami ott húzta be ahol az orvos is mondta az ovut viszont mint látszik negativ tesztjeim vannak és a hő is leesett.

Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

[link]



2016. júl. 17. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miutan nem jott meg es 3.napra eroset teszteltem 4 napra rá elmentem dokihoz es 13mm vastagodast latott....akkor még petezsakot nem, azt a kovetkezo (papor szerint 6.hetes korbab) vizsgalatkor.
2016. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülye a kérdés de semmi másra nem tudok gondolni mivel a 20 napos dpo nem normális és ha jól tudom nincs is.
2016. júl. 17. 18:58
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1. a 13mm-t a nyálkahártyára mondta az orvos nem? Csak mert a nyálkahártyát nem kérdeztem tőle csak a peteérésre kérdeztem rá h azt nézze meg mert a vizsgálat előtt 1-2 nappal ovus fájdalmaim voltak és jol tippeltem, megerősített benne. Viszont az elmúlt 2 évben mikor vizsgálaton voltam nem volt soha gond a nyálkahártya vastagságával. Csak a petéim voltak kicsik. 13.napon 8mm valamint pár honappal ezelőtt 18. napon 12mm. És ha rászámoltam a +4-5 napot mikorra elérte a kb 20-22mm arra 2 hetére jött meg a mensim. 30-38 napos ciklusaim vannak.
2016. júl. 17. 19:05
 4/18 A kérdező kommentje:
Kérdés a kérdésbe :) mit lehet alkalmazni h nagyobbak legyenk a petéim?
2016. júl. 17. 19:18
 5/18 anonim ***** válasza:

Mivan?????

A petevezetődben látott tüszőt? Melyik piacon vette a diplomáját? 13,5mm tüsző nagyon pici.

2016. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Neeem nem a petevezetékben látta a tüszőt,elnézést ha érthetetlenül írok. Voltak OVU- s fájdalmaim június 27-28-án, 29.-én voltam orvosnál varratszedésen és megkértem ultrahangozzon meg mert úgy gondolom ovulációm volt. Azt mondta nem látja a tüszőt mert már nincs a petefészekbe csak a helyét látta. Viszont ekkor volt 13,5mm. Ezt én kicsinek gondolom viszont ő megnyugtatott h megfelelő. Ha tényleg akkor volt ovum tehát 27-28-án akkor már kb 5napja késik a mensim, de csináltam a héten több tesztet is ami negativ volt. Ma vagyok a 20.dpo-n ami ugye nincs hacsak nem vagyok terhes, amit kétlek mivel ma leesett a hőm. Ha holnap megjön és vissza számolom a 14 napot akkor az június 4.-e. Sehogy se függ össze 1 hét csak úgy lóg a levegőbe.
2016. júl. 17. 20:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem látta a tüszőt akkor mi volt 13,5cm?
2016. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehetett június 4én az ovu.Erre utal az is h ma este vagy holnap meg fog jönni a menszeszed.
2016. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7.! Azt mondta h csak a "helyét" látja ahol volt a tüsző a petefészekbe.
2016. júl. 17. 21:33
 10/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Ha a helyét látta csak a tüszőnek, akkor az UH idején már túl voltál az ovuláción. A tüsző maga nem lökődhet ki a petefészekből, mivel abból lesz a sárgatest. Csak a kiszabadult pete lökődik ki a tüszőben lévő folyadékkal. Vagy összeesett, felszívódott a tüsző. De az biztos, hogy UH után nem nagyon volt minek megrepedni. Tehát már pozikat kellene tesztelned. A hőd visszaesése is elég aggasztó, bár ha egy napra visszaesik, és utána felmegy, akkor még van remény. Ha holnap reggel is alacsony lesz, akkor viszont már elég biztos, hogy ez a ciklus elszállt :(
2016. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!